Jakie auto kupic... Corsa vs Clio

Jakie auto kupic... Corsa vs Clio

07 Sie 2013, 17:12

Witam,
potrzebuje kupic samochod jak wiekszosc osob tutaj :)
Do tej poy jedzilem VW POLO III ppo liftingu, kazdy zachwalal ze VW to fajne autko itd. ale niestety, "pierdułki" zaczely nawalac. Zima non stop wchodzenie do auta przez bagaznik wychodzenie tez czesto w bardzo skomplikowany sposob, wystarczylo 0 stopni i juz problemy i jeszcze kilka innych, teraz mam zamiar sprzedac i kupic inne autko. Kwota mysle okolo 13000zł moze troszke wiecej/mniej.

Zastanawiaja mnie modele

Opel Corsa C - ze wzgledu na marke (znowu, niemieckie dobre)
Renaul Clio III - zawsze mi sie marzylo Clio a to mi sie mega podoba.

Oba autka mysle ze w tej kwocie znajde, ale co lepsze...
PS. auto sluzy mi na dojazd do pracy 10km do dziewczyny i inne przejeazdki, czasem cos dalej. :)
kanik
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 02 2011

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia pro_cee’d GT - pierwszy szkic nowego samochodu Kia pro_cee’d GT - pierwszy szkic nowego samochodu
    Koncern Kia Motors opublikował wczoraj pierwszy szkic nowego samochodu o wyraźnie sportowym zacięciu - modelu pro_cee’d GT . Producent nie zdradza jeszcze wielu szczegółów dotyczących nowego modelu jednak ...
    Jak bezpiecznie holować samochód osobowy? Jak bezpiecznie holować samochód osobowy?
    Niezależnie od tego ile jeździmy samochodem dużo czy też mało nie możemy założyć, że nie przytrafi nam się awaria, która unieruchomi nasz pojazd. Dlatego warto wiedzieć co zrobić, gdy do takiej sytuacji dojdzie? Po ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył