Japończyk do max 6 tysięcy

19 Mar 2011, 19:41

Jerzy być może była, ważne, że teraz jest OK :) Co raz bardziej się ku niej skłaniam, tym bardziej, że w mojej okolicy nie ma nic ciekawszego. Na dalekie podróże w związku z pracą nie mam czasu.
kruku075
Nowicjusz
 
Posty: 20
Miejscowość: Jelenia Góra

19 Mar 2011, 19:52

przod wyglada na ruszony, ale faktycznie cena srednio tysiac nizsza niz pozostalych.

poza tym kierownica wyglada na nieco wiecej niz 200kkm, moze kwestia jazdy tylko po miescie.
powodzenia w kazdym badz razie

co do civicow warto poszukac sedana, jak ten
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
(przyklad)
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ

19 Mar 2011, 19:59

Ja chcę tylko i wyłącznie sedana, ta sztuka którą dałeś ale niestety jest poza moim zasięgiem 6600 plus opłaty to trochę za dużo :(
kruku075
Nowicjusz
 
Posty: 20
Miejscowość: Jelenia Góra

19 Mar 2011, 20:02

kruku075 napisał(a):Ja chcę tylko i wyłącznie sedana, ta sztuka którą dałeś ale niestety jest poza moim zasięgiem 6600 plus opłaty to trochę za dużo :(

ale ta zielona, ktora chcesz ogladac to hatchback 5d a wlasciwie tzw liftback, nie sedan :wink: (klapa z szyba)
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ

19 Mar 2011, 22:57

aa to dzięki, że mnie poinformowałeś :D w takim razie chce liftback 'a :)
kruku075
Nowicjusz
 
Posty: 20
Miejscowość: Jelenia Góra

20 Mar 2011, 08:35

sam mam 1.3 i przyznaje,że nie jest to ekonomiczny silnik...zimą nawet powyżej dychy, a teraz? jakieś moze 8,5 litra,jak dla mnie za duzo bierze a za mało ma mocy,szukam galanta 2.0 :mrgreen: ale colcika jakbys znalazl z silnikiem 1.6 to była by gitara :mrgreen: a co do awaryjności to nie narzekam :mrgreen:
BVB GÓRĄ!!!!!
szczupak25
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 142
Miejscowość: Den Haag
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Adaptacyjne światła AHS (2012)
    Opracowany przez japońską markę Lexus, system adaptacyjnych świateł drogowych AHS (Adaptive High-beam System) pozwala maksymalnie wykorzystać moc świateł drogowych, nie oślepiając innych użytkowników drogi. To rozwinięcie ...

21 Mar 2011, 18:34

A co myślicie o tej ? ---> [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Jak na moje oko wygląda na nieruszaną ale mogę się mylić :)
kruku075
Nowicjusz
 
Posty: 20
Miejscowość: Jelenia Góra