KENWOOD KDC 3037A - jak wyłączyć tryb DEMO???

KENWOOD KDC 3037A - jak wyłączyć tryb DEMO???

20 Gru 2007, 22:35

Witam wszystkich auto i audiomaniaków :). Mam Kenwood`a KDC 3037A. Cały czas chodzi w trybie DEMO chociaż próbowałem wyłączyć to wg instrukcji. Napisali tam co prawda żeby wyłączyć to w trybie uśpienia przed pierwszym ``odpaleniem`` ale ja tego w instrukcji nie doczytałem i po prostu włączyłem radio. Teraz nie mogę tego wyłączyć. Może mi ktoś pomóc? Da się to jakoś wyłączyć?To radio ma funkcje RESET więc może go po prostu zresetować? Z góry bardzo Wam dziękuje za porady

Pozdrawiam
Radek ``jędrzej``Jędrzejczyk
jędrzej
Nowicjusz

Re: KENWOOD KDC 3037A - jak wyłączyć tryb DEMO???

21 Gru 2007, 01:35

Może spróbuj odłączyć to radio, później podłączyć ponownie, i wtedy wyłączyć to demo tak jak jest napisane w instrukcji.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

Re: KENWOOD KDC 3037A - jak wyłączyć tryb DEMO???

21 Gru 2007, 18:47

Teraz to chyba tylko reset i wyłączenie zgodnie z instr. przed drugim "pierwszym" odpaleniem.
Piterek
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedzenie, golenie się, czesanie, makijaż za kółkiem Jedzenie, golenie się, czesanie, makijaż za kółkiem
    Aż 20% kierowców goli się, czesze włosy lub poprawia makijaż podczas jazdy samochodem. Co więcej, jeden na 20 kierowców przyznaje się do wykonywania tego typu zabiegów pielęgnacyjnych w ruchu ulicznym, ...
    Summer Cars Party 2009 / relacja Summer Cars Party 2009 / relacja
    Summer Cars Party - Najszybsza impreza tego lata już za nami! Powoli opadają emocje po Summer Cars Party 2009 - imprezie która odbyła się 26 września 2009 na Lotnisku Sportowym "Muchowiec" w Katowicach. Można było ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Nissan 350Z
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive