Kiedy informacja o przeglądzie znajdzie się w bazie CEP?

Kiedy informacja o przeglądzie znajdzie się w bazie CEP?

23 Cze 2018, 16:21

20 czerwca zrobiłem badanie techniczne pojazdu, jednak do tej pory nie ma o tym informacji na stronie historiapojazdu.gov.pl. Czy to normalne i dane znajdą się tam z kilkudniowym opóźnieniem czy powinny być natychmiast? Dodam, że stare badanie jest ważne do 24 lipca, ale to chyba nie ma wpływu?
jevgienij
Obserwowany

Auto: ałto

Re: Kiedy informacja o przeglądzie znajdzie się w bazie CEP?

23 Cze 2018, 16:28

To normalne, CEPiK nie działa zbyt szybko, nawet i miesiąc może to potrwać
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type
Silnik: 2.0 na gnojówkę

Re: Kiedy informacja o przeglądzie znajdzie się w bazie CEP?

23 Cze 2018, 18:23

Mogę się mylić ale chyba CEPIK teraz działa na bieżącą. Sprawdzaliśmy to niedawno. Znajomy dostał negatywa za brak tabliczki znamionowej jednak diagnosta wykazał się nieznajomością jej lokalizacji . Ja ją wskazałem więc znajomy zajechał powtórnie , diagnosta anulował negatywa . Po około pół godzinie sprawdziliśmy . Był wpis o przeglądzie.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Vision RS - innowacyjne wnętrze Skoda Vision RS - innowacyjne wnętrze
    Usportowione i wykonane z produktów najwyższej jakości – takie jest wnętrze Skody VISION RS. Kompaktowy, oddający dynamicznego ducha model RS można już teraz obejrzeć na udostępnionych przez markę szkicach i ...
    Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego
    Producenci samochodów przewidują, że w ciągu najbliższych lat na rynku pojawią się zaawansowane systemy zautomatyzowanego prowadzenia o znacznie szerszym działaniu niż obecnie. Jednak nowe badania pokazują, że wielu ...

•  
    • Volkswagen Polo GTI, 2018, nakładki na progi
      Volkswagen Crafter 4MOTION, TDI
      Audi crosslane coupe, bok
      Honda Civic V