Kiedy informacja o przeglądzie znajdzie się w bazie CEP?

Kiedy informacja o przeglądzie znajdzie się w bazie CEP?

23 Cze 2018, 15:21

20 czerwca zrobiłem badanie techniczne pojazdu, jednak do tej pory nie ma o tym informacji na stronie historiapojazdu.gov.pl. Czy to normalne i dane znajdą się tam z kilkudniowym opóźnieniem czy powinny być natychmiast? Dodam, że stare badanie jest ważne do 24 lipca, ale to chyba nie ma wpływu?
jevgienij
Obserwowany

Auto: ałto

Re: Kiedy informacja o przeglądzie znajdzie się w bazie CEP?

23 Cze 2018, 15:28

To normalne, CEPiK nie działa zbyt szybko, nawet i miesiąc może to potrwać
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, Audi A8, A6 c4
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8,2.6 V6

Re: Kiedy informacja o przeglądzie znajdzie się w bazie CEP?

23 Cze 2018, 17:23

Mogę się mylić ale chyba CEPIK teraz działa na bieżącą. Sprawdzaliśmy to niedawno. Znajomy dostał negatywa za brak tabliczki znamionowej jednak diagnosta wykazał się nieznajomością jej lokalizacji . Ja ją wskazałem więc znajomy zajechał powtórnie , diagnosta anulował negatywa . Po około pół godzinie sprawdziliśmy . Był wpis o przeglądzie.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć cech dobrego kierowcy - sprawdź czy je posiadasz Pięć cech dobrego kierowcy - sprawdź czy je posiadasz
    Badania przeprowadzone przez psychologów wykazują, że większość osób ocenia swoje umiejętności kierowcy jako powyżej przeciętnej, nawet mając świadomość, iż inni oceniliby je niżej. Trenerzy Szkoły Bezpiecznej ...
    Renault ZOE - mocniejszy, szybszy i lepiej się prowadzi Renault ZOE - mocniejszy, szybszy i lepiej się prowadzi
    Renault zaprezentowało nowy silnik elektryczny R110 i model ZOE gamę 2018. Ten najlepiej sprzedający się w Europie samochód elektryczny będzie pierwszym samochodem elektrycznym Renault wyposażonym w nowy silnik o mocy ...

•