Klasa E w szerokim przedziale

Re: Klasa E w szerokim przedziale

27 Gru 2013, 06:02

No widze że kolega leci w h... zapytałem grzecznie o firme i nagle cisza sie zrobiła.
noisy spokojnie i tak mamy na niego oko.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

04 Sty 2014, 21:30

ok, wrocilem, mialem problemy z logowaniem

Ja nawet tego Vel Satis'a lubie, za oryginalnosc, tylko kto mi to poserwisuje rozsadnie poza aso... Dlatego zdecydowanie odpada.

Poniewaz nie nastawiam sie tylko na nowoczesne auta, chodzi mi po glowie W124. W zadanym przedziale chyba znajde cos w dobrym stanie? tylko pewnie nie bedzie to proste...
pilarzan
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 04 1997
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Renault Laguna III
Silnik: 2.0 16V
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna

04 Sty 2014, 21:57

W tym przedziale to znajdziesz takiego mietka od fanatyka wychuchanego pod każdym kątem.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie wpadnij w dziurę Nie wpadnij w dziurę
    Zima powoli ustaje, a wraz z wyższymi temperaturami i topniejącym śniegiem na drogach pokazują się dziury. Jazda po takiej ulicy wymaga od kierowcy sporo cierpliwości i umiejętności. Zwłaszcza, że nieumiejętne pokonywanie ...
    Nowa SKODA Octavia w wersjach Active, Ambition i Elegance Nowa SKODA Octavia w wersjach Active, Ambition i Elegance
    Nowa SKODA Octavia zadebiutuje na polskim rynku już marcu 2013 roku. Samochód będzie oferowany w trzech wersjach wyposażenia: Active , Ambition i Elegance . SKODA Octavia to auto ustanawiające nowe standardy w swoim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      MINI Clubman Bond Street, tył