Kombi + automat + min rok 2006 + max 30 tys PLN

Kombi + automat + min rok 2006 + max 30 tys PLN

19 Maj 2013, 08:37

Witam,

W przeciągu najbliżsego tygodnia zamierzam nabyć auto kombi z automatyczną skrzynią biegów. Dotychczas jeździłem Daewoo Nubira z 2001 (automat) i było bardzo fajnie, ale auto padło niedawno. Jako, że za wiele doświadczenia w kupowaniu aut nie mam chętnie usłyszę zdania bardziej doświadczonych.

Oto kompletna lista moich wymagań:
* kombi
* automat
* przebieg poniżej 100 tys km
* dostępne w mazowieckim
* nie starsze niż 2006
* popularny w Polsce --> pod kątem serwisowania
* nie za mocny silnik (najlepiej poniżej 2.0) --> pod kątem mniejszego spalania
* idealnie poniżej 30 tys PLN

W ciągu ostatniej doby udało mi się skompletować następującą listę 8 aut:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ApJy-YDZp5W_dHlXYmRLTVo0aFJyeFBwTkFFRElONkE&usp=sharing

Co brać? Wszelakie uwagi mile widziane.

Z góry dzięki.
maciej1981
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 09 1999
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Nie mam

Re: Kombi + automat + min rok 2006 + max 30 tys PLN

20 Maj 2013, 09:00

Powiem Ci tylko o Volvo bo tym akurat jeżdzę.
Po pierwsze świetny silnik 2,4 D5 jak na takie auto to aż za dużo :D bedziesz mega zadowolony z niego, dobry, ekonomiczny, mocny silnik nie do zdarcia, jego żywotność to 750tyś.km.
Po drugie wersja wyposażenia bardzo ciekawa, wygląda na momentum z navi RTI i skórą, brakuje ksenonów i podgrzewanych siedzeń mimo iż sprzedawca napisał że są :|
Auto jest w automacie i sprowadzone, kolor nie zachęca ale za to "bajeczny" przebieg tak.
93000 w sprowadzonym siedmiolatku w silniku D5 w automacie??? Sorki nie wierzę 193000 z tym się zgodzę. Bardzo ostrożnie podchodź do przebiegu, koniecznie wizyta przed zakupem na przegląd w ASO. Nie pasuje mi też cena, za niska jak na silnik, wersję, przebieg i rocznik, porównaj z ofertami na mobile.eu, cena powinna być około minimum 36tyś.
Nie mniej auto ładne, warte zainteresowania. Bardzo ciężko będzie w kraju znaleźć V50 D5 w dobrym stanie i nie kręcone.
Polecam markę bo robią bezpieczne, dobre i trwałe samochody, mitem jest to że są bardzo drogie w serwisowaniu, nie są droższe niż niemieckie marki.
Rom33
Stały forumowicz

Miejscowość: Wisła
Prawo jazdy od: 15 07 1997
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo V50
Silnik: 2.0 D 136KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

System zdalnego parkowania na parkingach wielopoziomowych System zdalnego parkowania na parkingach wielopoziomowych
    Audi otrzymuje w USA dwie nagrody za system zdalnego parkowania. Rozwiązania techniczne, które Audi stworzyło z myślą o tzw. zdalnym, bez ingerencji kierowcy parkowaniu, znalazły duże uznanie także u amerykańskich ...
    Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach
    Pierwsze urządzenia pokładowe viaAUTO dla pojazdów uprzywilejowanych, umożliwiające automatyczne otwarcie szlabanów na bramkach autostradowych zarządzanych przez GDDKiA, są już zamontowane w samochodach straży ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      Jaguar