Kosmetyki samochodowe - niezbędnik każdego kierowcy

30 Lip 2019, 23:12

Jeśli chodzi o wybór wysokiej jakości kosmetyków samochodowych to polecam sprawdzić uwagę na propozycje od HEK Cosmetics, którzy bardzo dobrze przygotowali je pod auto detailing. Dobrze łączą rozsądną cenę z jakością, ogólnie co do wosków i szamponów do karoserii nie mam zastrzeżeń i też postawili na środki do czyszczenia wnętrz. Dają radę i liczę, że tak pozostanie bo klienci nie wybaczają błędów i słabej jakości.
Robik45
Nowicjusz
 
Posty: 12

01 Sie 2019, 10:28

Zauważyłem, że profesjonalne kosmetyki zazwyczaj są w sporych opakowaniach przeznaczonych szczególnie dla firm detalingowych które zajmują się głęboko tym tematem.

Dla przeciętnego kierowcy który chce sam popracować przy swoim samochodzie to spory wydatek i uważam że powinny być dostępne też mniejsze opakowania nawet w trochę wyższej cenie.

Rynek przez ostatnie 10 lat radykalnie się zmienił jeżeli chodzi o detaling i produkty. Zobaczcie ile jest teraz dostępnych rodzai kosmetyków i te nanotechnologie :) praktycznie nie do ogarnięcia. A kiedyś były trzy czy cztery firmy których pasty i produkty się stosowało.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

15 Paź 2019, 11:05

Ja akurat sam hobbistycznie zajmuję się auto detailingiem dla siebie i czasami dla znajomego. Co do kosmetyków i sprzętu to sporo możecie tego znaleźć w <reklama> od przeróżnych producentów i też całkiem dobrych cenach.
RomekTos
Nowicjusz
 
Posty: 15

03 Lis 2019, 12:45

Kosmetyków do detailingu jest całe mnóstwo ale trzeba mieć trochę rozeznania i w markach i przede wszystkim wiedzieć do czego kosmetyk ma służyć . Ostatnio zamówiłam chłopakowi świetny preparat do czyszczenia felg :)
Agn
Nowicjusz
 
Posty: 4

15 Mar 2021, 14:12

Jeżeli jesteśmy w temacie kosmetyki samochodowej to Ja zamawiałem renowację lakieru w moim zabytkowym aucie.
Romek789
Nowicjusz
 
Posty: 4

15 Kwi 2021, 09:08

Ja tam zawsze kupuje od Car Styling Shop. Nigdy się nie zawiodłem. Towar sprawdzony i testowany.
Szybko dostarczają i do tego produkty od nich działają. Nic nie dodać nic ująć.
IgiKu
Obserwowany
 
Posty: 2

06 Maj 2021, 10:40

Mega dobre kosmetyki do auta mają na Premo – polecam. Niedrogo a jakościowo wysoki poziom.
danilo80
Obserwowany
 
Posty: 1

06 Maj 2021, 11:25

Trzymajcie się tematu tu nikogo nie interesuje gdzie kupujecie kosmetyki. Chodzi o to jak sprawdzają się te których używacie. Jak często trzeba ich używać i czy spełniają swoją rolę. To gdzie je kupić każdy sobie znajdzie bez większego problemu.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9765
Zdjęcia: 34