Jaki środek do mycia auta polecacie?

Jaki środek do mycia auta polecacie?

18 Sty 2018, 23:21

Witam mam pytanko często myje autko i zalezy mi żeby autko błyszczało nie do przesady ale żeby było całkowicie umyte. Potrzebuje środka takiego którego popryskam na karoserii i wiadomo trzeba odczekac az brud puści i nastepnie chcialbym umyc go na myjce. Jaki środek polecacie ? Mowa o karoserii oczywiście. Proszę o pomoc
MemoArmano
Nowicjusz

Auto: Audi A4

Re: Jaki środek do mycia auta polecacie?

26 Sty 2018, 11:53

MemoArmano napisał(a):Potrzebuje środka takiego którego popryskam na karoserii i wiadomo trzeba odczekac az brud puści i nastepnie chcialbym umyc go na myjce. Jaki środek polecacie
Chcesz myć auto bezdotykowo?
Wszystkie środki do takiego mycia są bardzo niezdrowe dla lakieru i innych elementów nadwozia. Myjąc w ten sposób samochód powinno się lakier na samochodzie zabezpieczać przynajmniej dwa razy w roku.

Najlepsze są szampony z woskiem do mycia gąbką. oczywiście wcześniej trzeba dobrze opłukać auto spłukując grubsze zanieczyszczenia z lakieru.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3346
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

26 Sty 2018, 19:27

Dzieķuje ;)
MemoArmano
Nowicjusz

02 Lut 2018, 12:06

Nie wiem czy słyszałeś o bezdotykowym wosku. Możliwe, że jeszcze nie, bo jest to nowość na rynku środków chemicznych do aut. Jest tak prosty w użyciu, że już chyba prostszego sposobu nie można zastosować, a połysk karoserii jest rewelacyjny! W sklepie, w którym go zamawiam mają jeszcze inne bardzo ciekawe nowości jeżeli chodzi o środki do pielęgnacji pojazdów. Warto żebyś tam zaglądnął jeżeli poszukujesz wysokiej jakości takich kosmetyków.
Robcik
Nowicjusz

Auto: audi
Paliwo: Diesel

02 Lut 2018, 14:18

Nazwa sklepu ? :)
MemoArmano
Nowicjusz

22 Mar 2018, 13:30

Ze swojej strony mogę Ci polecić autokosmetyki firmy ORGANIKA sam korzystałem z ich produktów, ich środki nie pozostawiały smugów, brud ładnie schodził.
Natomiast nie polecam tanich preparatów do czyszczenia z popularnych marketów, szkoda pieniędzy jak i czasu.
remicars
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 02 2000
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Opel Astra G
Silnik: 1.6 16 V
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jesienne deszcze - jazda po mokrej nawierzchni Jesienne deszcze - jazda po mokrej nawierzchni
    Kalendarzowa jesień jest już z Nami od jakiegoś czasu. Ta pora roku charakteryzuje się największą liczbą dni deszczowych ze wszystkich okresów w roku. Kierowcy w tym czasie powinni zwracać szczególną uwagę na ...
    Rozwój technologii TNGA - nowe silniki, przekładnie i napędy hybrydowe Rozwój technologii TNGA - nowe silniki, przekładnie i napędy hybrydowe
    Toyota wprowadzi na rynek nowe silniki, przekładnie i udoskonalone napędy hybrydowe, opracowane w technologii Toyota New Global Architecture, które zapewnią większą moc, wyraźnie lepsze osiągi i dynamikę jednostek ...

• Re: Jaki środek do mycia auta polecacie?

06 Kwi 2018, 09:40

Zerknij też na kosmetyki K2, są skuteczne i rozsądnie prezentują się pod kątem finansowym,możesz kupić je taniej w dobrych sklepach internetowych.
    DeceAuto
    Nowicjusz

Auto: Audi A6
    Silnik: 1.8T
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Sedan/Limuzyna

15 Paź 2018, 14:01

Pielęgnacja samochodu to bardzo ważna sprawa. Karoseria jest bowiem bardzo wrażliwa i łatwo ulega zadrapaniom, szybko pojawiają się rysy na skutek eksploatacji. Takie problemy mogą pojawić się nawet przez nieuwagę, gdy przypadkiem zbyt mocno drapniemy o lakier paznokciem podczas czyszczenia karoserii. Ja kupuję profesjonalne srodki do pielęgnacji auta.
    Ostatnio edytowany przez Kao, 15 Paź 2018, 14:12, edytowano w sumie 1 raz
    Powód: regulamin IV.4.e
    tomkin
    Nowicjusz

Auto: volvo xv60

02 Lis 2018, 17:38

Robcik napisał(a):Nie wiem czy słyszałeś o bezdotykowym wosku
    No ale tu chodzi o mycie samochodu a woskiem go nie myjesz tylko konserwujesz ;/
    Całkiem niezłe szampony są biodegradowalne i bezpieczne dla naszych rąk i wszystkich elementów nadwozia samochodu.
    Trzeba pamiętać że sam szampon to nie wszystko i dobrze jest zaopatrzyć się w porządną gąbkę lub takie fajne rękawice do mycia auta.

Na koniec zawsze powinno się wytrzeć lakier do sucha dobrą mikrofibrą i trzeba pamiętać że zawsze myjemy samochód w cieniu.
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 8
    Auto: Nie mam