Jaki środek do mycia auta polecacie?

Jaki środek do mycia auta polecacie?

18 Sty 2018, 23:21

Witam mam pytanko często myje autko i zalezy mi żeby autko błyszczało nie do przesady ale żeby było całkowicie umyte. Potrzebuje środka takiego którego popryskam na karoserii i wiadomo trzeba odczekac az brud puści i nastepnie chcialbym umyc go na myjce. Jaki środek polecacie ? Mowa o karoserii oczywiście. Proszę o pomoc
MemoArmano
Nowicjusz

Auto: Audi A4

Re: Jaki środek do mycia auta polecacie?

26 Sty 2018, 11:53

MemoArmano napisał(a):Potrzebuje środka takiego którego popryskam na karoserii i wiadomo trzeba odczekac az brud puści i nastepnie chcialbym umyc go na myjce. Jaki środek polecacie
Chcesz myć auto bezdotykowo?
Wszystkie środki do takiego mycia są bardzo niezdrowe dla lakieru i innych elementów nadwozia. Myjąc w ten sposób samochód powinno się lakier na samochodzie zabezpieczać przynajmniej dwa razy w roku.

Najlepsze są szampony z woskiem do mycia gąbką. oczywiście wcześniej trzeba dobrze opłukać auto spłukując grubsze zanieczyszczenia z lakieru.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

26 Sty 2018, 19:27

Dzieķuje ;)
MemoArmano
Nowicjusz

02 Lut 2018, 12:06

Nie wiem czy słyszałeś o bezdotykowym wosku. Możliwe, że jeszcze nie, bo jest to nowość na rynku środków chemicznych do aut. Jest tak prosty w użyciu, że już chyba prostszego sposobu nie można zastosować, a połysk karoserii jest rewelacyjny! W sklepie, w którym go zamawiam mają jeszcze inne bardzo ciekawe nowości jeżeli chodzi o środki do pielęgnacji pojazdów. Warto żebyś tam zaglądnął jeżeli poszukujesz wysokiej jakości takich kosmetyków.
Robcik
Obserwowany

Auto: audi
Paliwo: Diesel

02 Lut 2018, 14:18

Nazwa sklepu ? :)
MemoArmano
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...
    Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 22
      Mercedes Benz f700
      Motocykle storehouse
      received 837351286432766