Jaki środek do mycia auta polecacie?

21 Paź 2019, 14:05

Witam,
Chciałbym zapytać czy są jakieś eko środki do czyszczenia auta? Jednak te wszystkie środki nie wpływają dobrze na glebę. Może orientujecie się czy jakieś środki przyjazne dla środowiska istnieją?
kacper87
Nowicjusz

21 Paź 2019, 14:20

Większość preparatów markowych jest przyjazna środowisku. Używałem różnych gleba ma się dobrze,trawa też i woda w ziemi po przebadaniu.
Stanko87
Nowicjusz

21 Paź 2019, 14:36

Obecnie większość środków tego typu musi być biodegradowalnych w mniejszym lub większym stopniu. Dodatkowo muszą być bezpieczne dla lakieru i innych elementów które będziemy czyścić.
Cichy77
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

15 Kwi 2021, 09:50

Witam!
Polecam sklep CarStyling. Produkty od nich są najwyższej jakości i świetnie działają.
Normalnie wydaje mi się, że samochód jest młodszy o 5 lat. :)
https://carstylingshop.pl
IgiKu
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyjazdy weekendowe - bezpieczne piątkowe podróże
    Piątek kojarzy się z początkiem weekendu, odpoczynkiem po intensywnej pracy i wyjazdami. Tymczasem piątkowe popołudnie na drogach to najbardziej niebezpieczny czas w całym tygodniu. Aby zapobiegać wypadkom, kierowcy nie mogą ...
    Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...

•