Ładowarka samochodowa do Launch Diagun

29 Gru 2012, 22:39

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Witam wszystkich forumowiczów

Posiadam na sprzedaż ładowarkę do Launch Diagun x431 wszystkich zainteresowanych zapraszam na aukcję Allegro numer 2893281872.
Sam z takiej korzystam i jest to super rozwiązanie w momencie jak kończy nam się bateria nie musimy latać z kablami tylko podpinamy się w aucie pod gniazdo zapalniczki i korzystamy plus ładujemy naszego Launcha .

Promocja dla forumowiczów:
Zakupując u mnie ładowarkę wysyłka gratis tylko dla zalogowanych forumowiczów. Po zakupie należny wybrać odbiór osobisty z przedpłatą a następnie wysłać dane do wysyłki poprzez forumsamochodowe.pl
slawa81
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Białystok
Prawo jazdy: 08 09 1999
Auto: Ford Focus
Silnik: 2.3l
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

03 Mar 2013, 22:25

Witam
Kupilem od ciebie ta ladowarke , i jak juz tobie mailem pisalem ze jest zepsuta , a ty nie reagujesz na mojego maila.

Kolego moze sie teraz odezwiesz na forum.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
pukacz
Nowicjusz
 
Posty: 9
Prawo jazdy: 12 05 1996
Auto: VW T5 MULTIVAN
Silnik: 2.5 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

04 Mar 2013, 11:19

Ładowarka wcale nie jest zepsuta została sprawdzona przed wysłaniem natomiast odzywasz się dopiero teraz a kupiłeś ja już dawno, napisz co z nia nie tak ponieważ jesteś jedyna osoba której nie pasuje ta ładowarka wszyscy którzy zakupili ładowarkę są zadowoleni
slawa81
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Białystok
Prawo jazdy: 08 09 1999
Auto: Ford Focus
Silnik: 2.3l
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

04 Mar 2013, 21:33

Wiesz dziwne jest ze nie odpisujesz mi na maila, a jak tobie pisze na forum to odrazu odpiszesz kolego.
To ze kupilem ja 2 miesiace temu to nie znaczy ze ja musialem odrazu testowac, i to nie jest jakis towar z lodowki " kielbasa czy ser itp." zeby splesnialo. Kolego nie jestem rumcajsem zeby mnie tak traktowac, jezeli cos sprzedajesz to badz rowniez odpowiedzialny za to co sprzedajesz, a nie ze wszystcy inni nie maja problemu a ja niby mam.
Nie wszystko chinskie chodzi w 100% to moze natrafilem na pecha !!!
Ale jest jeszcze ktos kto ten towar sprzedal i musi dac jakas gwarancje !!!


Juz tobie pisalem ze jak podlanczam ladowarke pod gniazdo i probuje sie polaczyc z samochodem gasnie mi launch.
Jak juz tobie pisalem ze moja baterja jest slaba i nie trzyma nawet godziny.
Pozdrawiam i bez emocji kolego bo to moze tylko zaszkodzic.
pukacz
Nowicjusz
 
Posty: 9
Prawo jazdy: 12 05 1996
Auto: VW T5 MULTIVAN
Silnik: 2.5 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

04 Maj 2013, 09:19

Panowie spokojnie:). Z tego co pukacz opisujesz to ładowarka sama w sobie jest dobra tylko robi zwarcie w gnieździe Diaguna <nie podłączaj jej żeby sobie launcha nie spierrr...lić>. Dogadajcie sie jakoś bo nie zdrowe jest sie kłócić:/
przemek217
Launch X-431 DIAGUN - tester diagnostyczny
Awatar użytkownika
 
Posty: 611
Miejscowość: Limanowa
Prawo jazdy: 16 01 2005
Auto: Audi a6 C5
Silnik: 1.8 T 150KM AEB
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

16 Paź 2014, 08:45

Witam wszystkich taka mała podpowiedz co do ładowarki to orginalny kabelek plus ładowarka USB lub idealnie pasuje od telefonu samsung J600
pstryk2
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 03 01 1992
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: ford focus
Silnik: 1.6TDCI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Bernd Rosemeyer - legenda sportów motorowych
    Przed 75 laty zginął Bernd Rosemeyer, jeden z najlepszych kierowców wyścigowych w całej historii sportów motorowych. 28 stycznia 1938 roku, niespełna 28-letni kierowca poniósł śmierć w wypadku, do którego ...