Land Rover Freelander TD4 2001 kontrolka silnika pomocy !

Land Rover Freelander TD4 2001 kontrolka silnika pomocy !

15 Gru 2010, 14:34

Witam ! Mam problem z kontrolką silnika w moim freelanderze, zabrakło mi paliwa samochód zgasł i zapaliła się kontrolka, po zatankowaniu kontrolka nie zagasła. Byłem już u 2 auto diagnostyków, pierwszy powiedział ze jest to spowodowane świecą żarową webasta które mi nie działa też z nie znanych przyczyn, drugi że nie ma żadnego błędu i nie wie czemu świeci. POMOCY ! autko działa bez zarzutu.

Z góry dziękuje :)
mateusz0307
Nowicjusz

Miejscowość: Zebrzydowice

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

VW Caddy BiFuel z fabryczną instalacją LPG VW Caddy BiFuel z fabryczną instalacją LPG
    Volkswagen Caddy dzięki wielu wersjom nadwozia, szerokiej gamie silników i dwóm rozstawom osi, jest niezwykle uniwersalnym samochodem. Świetnie sprawdzi się jako auto użytkowe w pracy, jak i jako samochód ...
    Mobilność elektryczna w BMW Group ma już 40 lat Mobilność elektryczna w BMW Group ma już 40 lat
    Pod koniec 1975 eksperymentalny pojazd zbudowany w oparciu o BMW LS oraz wyposażony w nowe akumulatory oraz nowy silnik elektryczny zaczął przynosić pierwsze rezultaty. Następnie, w roku 1980, zapoczątkowany został projekt ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      Infiniti Q50