LAND ROVER FREELANDER XEDI S-WAGON50

07 Wrz 2008, 22:07

Witam mam maly problem z moim autkiem,no moze nie taki maly bo niewiem jak sie nazywa ta czesc [link wygasł] rozmawialem ze znajomym i powiedzial mi ze ta czesc odpowiada miedzy innymi za wyciszenie?.podczas jazdy na 3-4 biegu slysze tak jakby drzenie ,buczenie ale tylko przy niskich obrotach (do 2 tys na tych biegach)w predkosci do 30 mil/h.gdy jade juz szybciej 70-80 mil wszystko jest ok nic nie slychac.2 tygodnie temu zajrzalem pod samocchod i zobaczylem ze ta metalowa obrecz bodz oslone moge sciagnac reka a pod spodem byla guma ktora wczesniej trzymala to metalowa obrecz.Narazie zrobilem to domowym sposobem tzn zalalem silikonem i zlapalem na wkrety :) moze to nieprofesjonalne ale jest lepiej niz wczesniej.chcialbym sie dowiedziec jak nazywa sie ta czesc i ile moze kosztowac ?czy moge ja dostac osobno czy tak jak jak na zdjeciu z calym walem napedowym?z gory dziekuje za odpowiedz .pozdrawiam
przemek1926
Nowicjusz
 
Posty: 3

08 Wrz 2008, 18:16

ponawiam pytanie ,Czy moze ktos mi powiedziec jak nazywa sie ta czesc?bo ja niestaty niewiem a to wycie doprowadza mnie do szewskiej pasji :D
przemek1926
Nowicjusz
 
Posty: 3

09 Wrz 2008, 19:12

ten element jest wymienny. niestety nie wiem jak się nazywa :oops:
szukaj w sklepach moto i internetowych wyspecjalizowanych w Landrynkach :wink:
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2335
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

13 Wrz 2008, 20:40

dzieki za odpowiedz poszperam troche :wink:
przemek1926
Nowicjusz
 
Posty: 3

22 Wrz 2008, 17:08

witaj, jest to sprzęgło wiskozowe, sam wkład gumowy kupisz już za 40-50 funtów - [link do eBay wygasł]
friluś1
Zaawansowany
 
Posty: 569
Miejscowość: wrocław
Auto: LR Freelander
Silnik: td4 112kM
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Volkswagen Amarok 4MOTION
    Amarok jest najmłodszym modelem marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Jego produkcja rozpoczęła się w 2010 roku w Argentynie, od maja 2012 roku samochód powstaje także w fabryce Volkswagena w Hanowerze. Dla Amaroka ...