Lanos 1.6 16v problem po nocnym postoju PB+LPG 2GEN Problem na PB

07 Paź 2020, 16:46

Jestem właśnie ugadany z gazownikiem na sprawdzenie całej instalacji lpg i ostatnio gadał że pokazuje mu cały czas ubogą dawkę ale powiedział że może to być spowodowane lewym powietrzem teraz zostało to zlikwidowane wszystko jest już naprawione jak miało być i zobaczę wymienię jeszcze raz co zostało wymienione:
-świece oraz kableWN z NGK
-Silnik krokowy
-czujnik temp silnika
-filter paliwa oraz powietrza
-oringi na wtryskiwaczach bo było lewe powietrze
-rozrząd ma 10tyś km na razie było wszystko wymieniane w nim
-kolektor ssący był czyszczony z 4-5 lat temu ale efekt był cały czas taki sam bez poprawy
-czyściłem jako tako przepustnice nic nie pomogło
Nie wiem co jeszcze mogę sprawdzić 0 błędów a jedynie co to tak jak gadam na zimnym silniku auto pracuje na 2-3 cylindry kopci na biało i ten dym śmierdzi benzyną cały czas do momentu prawidłowej pracy silnika podczas złej pracy silnik szarpie nie ma mocy muli oraz obroty są bardzo wysokie na lpg wszystko bardzo dobrze działa bardzo proszę o pomoc bo w końcu chciałbym to auto naprawić po paru latach trudów :p a auto jest praktycznie jak nowe wszystko zrobione jest tylko ta 1 rzecz zostala ...
Vizaci
Nowicjusz
 
Posty: 22
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Patrz na drogę podczas jazdy
      Polskie prawo zabrania kierowcom korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy, jeśli urządzenie jest trzymane w ręce. Wiele osób ignoruje jednak ten przepis. Obecnie już nie tylko dzwonią i piszą ...