Lanos 1.6 SX Problem z mocą auta i przyspieszeniem

Lanos 1.6 SX Problem z mocą auta i przyspieszeniem

14 Sie 2010, 22:05

Witam wszystkich. Mam problem z moim autem, a mianowicie mam problemy z ruszaniem i przyspieszeniem. Musze strasznie kombinować aby ruszył i nie zgasł, a jak już ruszy to bardzo powoli się rozpędza :( Czuje jakby stracił dużo swej poprzedniej mocy. Autko ma te same objawy zarówno przy jeździe na benzynie jak i na gazie. Muszę ze smutkiem przyznać też że bardzo zwiększyło mi się zużycie benzyny jak i gazu. Póki co to sprawdziłem filtr powietrza ale wszystko było ok. Wymieniłem wszystkie świece i przewody napięciowe. Lecz nic to nie dało. Dałem samochód także do znajomego mechanika, który sprawdzał go dość długo, rozkręcając nawet silnik i nie znalazł żadnej usterki. Poradził mi abym udał się do jakiegoś elektryka samochodowego. Może ktoś z was miałby jakiś pomysł co mogło by być z nim nie tak? Byłbym wdzięczny za wszelkie sugestie!!!!
pjjarzembowski
Nowicjusz

Miejscowość: Gdynia

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes Sprinter w wersjach NGT i LGT receptą na kryzys Mercedes Sprinter w wersjach NGT i LGT receptą na kryzys
    Pomimo że branża samochodowa ogłosiła jakiś czas temu koniec kryzysu, on jednak znowu powraca. Dla sektora transportowego oznacza to ponowne pogorszenie warunków działania: wzrost cen paliw, zmniejszenie zamówień. ...
    Dacia Logan MCV Dacia Logan MCV
    Model słynący z atrakcyjnej ceny w stosunku do oferowanej przestronności wnętrza, wysokiej niezawodności i praktyczności, zyskał nowy design, nowe osiągi oraz silniki. Nowy Logan MCV – 5-miejscowe kombi – jest ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      S2020005