Mam problem z ERG

Mam problem z ERG

08 Lis 2010, 16:53

Witam mam problem z zaworem ERG VW passat b5 2000r. 115 km . Na zaworze znajduję się mały wyciek oleju , traci moc tzn. nie działa turbina . Po wyłączeniu silnika i ponownemu opdaleniu jest wszystko ok . To wina tego zaworu , czy też samej turbiny? Z góry dziękuję.
Eustachy
Nowicjusz

Miejscowość: Francja

Re: Mam problem z ERG

09 Lis 2010, 07:02

System samo diagnostyczny auta powinien ci wyświetlić informację,że zawór EGR jest do wymiany(paląca się lampka),jeśli nic się nie wyświetla, to raczej wskazanie jest na turbinkę.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poradnik kupującego #3 - BMW Serii 3 e46 (1998 - 2007) Poradnik kupującego #3 - BMW Serii 3 e46 (1998 - 2007)
    Geneza BMW Serii 3 o oznaczeniu producenta e46 w pierwszym roku produkcji oferowano wyłącznie w wersji sedan. Rok później dołączyło do oferty kombi, coupe oraz kabriolet. W 2000 roku zaprezentowano 3 drzwiowego kompakta, ...
    System zdalnego parkowania na parkingach wielopoziomowych System zdalnego parkowania na parkingach wielopoziomowych
    Audi otrzymuje w USA dwie nagrody za system zdalnego parkowania. Rozwiązania techniczne, które Audi stworzyło z myślą o tzw. zdalnym, bez ingerencji kierowcy parkowaniu, znalazły duże uznanie także u amerykańskich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI
      Jaguar