Masz Problem z Pieniedzmi..? Wejdz tutaj!

26 Lut 2009, 23:35

TO DZIALA NAPRAWDE IM JEST NAS WIECEJ TYM LEPIEJ, POSWIECAJAC CHWILE CZASU MOZESZ MIEĆ DUŻE PIENIADZE NAWET 15 000 ZŁ.
Ta strona zarobi dla Ciebie 15000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 15000 zł. Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuje, że nie pożałujesz! Nie zmarnuj swojej szansy!

Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać! To nie żaden żart! Niewierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwszenie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracydosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.)

Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki -najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i taksię rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie tołatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tymprzeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : ) Tak więc pomyśl czy nie warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie"wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 15000 zł lub więcej).

To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczylimoje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnęich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalejrośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję, że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szaregożycia i zainwestować pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie -a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000 zł z każdej okazji.

Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodziną lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz miećbezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzymarękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąttysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to poprostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twojaszansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA,NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzyprzez Internet w tak KRÓTKIM czasie.

OK. to zaczynamy. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. Nieważne ile masz lat. I na dodatek nie będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. Nie będziesz przeglądał stron internetowych, nie będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Wejdź na WWW.mbank.pl i znajdź ofertę dla młodzieży. Zobaczysz, że mając zaledwie 13 lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w banku.

KROK 1
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwszeco musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T.Kiyosaki- "jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!".Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi!


Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem):

"Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej."

CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! Tonaprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższejlisty, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz,ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajeszsobie z tego sprawy.

Oto obecna lista:

Nr I konta: 54 1660 0052 3704 95
Nr II konta: 54 1660 0052 3704 95
Nr III konta: 54 1660 0052 3704 95
Nr IV konta: 54 1660 0052 3704 95
Nr V konta: 78 1940 1076 5577 1711 0000 0000

PAMIĘTAJ!
Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądzei tak dojdą!

KROK 2.
Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj, a nadole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4, 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDŹ ZACHŁANNY! Robisz towszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!

POTRZEBUJESZ DOWODÓW?
Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie,które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.

Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nieudało mi się uzbierać 15 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień!
Tomasz Watorek , Warszawa

Cześć.Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tejsprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszczenikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 14 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!
Justyna Tojan, Strzelce Opolskie

Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncieznalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł imsię do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie superkompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!
Ryszard Bodler, Gdańsk

Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał. A tutaj troszkę matematyki: Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobićpoważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi.Ale bądzmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Ztych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5%z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na2 pozycje w liście. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewaćsię 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ! Iteraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie(12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz: 15 625 złotych! (3125 x 5zł). Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twójczas na to by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze będąwysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś! Powodzenia, PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś (as) jeszcze, nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ! Mało,kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznienastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł "zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowiu?
Bo jeżeli zrobisz to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski! Bardzo prosze podejść do sprawy poważnie, w końcu 5 zł to żaden majątek, a w zamian można naprawdę wiele zyskac! Gdyby każdy kto czyta to ogłoszenie wpłacił w/w kwotę to rezultat jest prosty do obliczenia, będzie szczęśliwym posiadaczem pokażnej sumki
i może kiedyś nowego super auta!!!
kaczan
Nowicjusz
 
Posty: 1

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Dystans krótki i długi (spalanie) - Yaris II 1.3 vs Auris TS Hybrid
    Postanowiłem zrobić porównanie spalania na takim samym dystansie dla obu samochodów z zimnego startu rejestrując pierwszy wynik po 5,7km i kolejny po pokonaniu całej trasy czyli 29km. Samochody biorące udział ...
    MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy
    Dzięki zapierającym dech w piersiach osiągom oraz niepowtarzalnemu stylowi MINI John Cooper Works Paceman wyznacza nowe standardy radości z jazdy. Siódmy samochód o wybitnie sportowym charakterze sygnowany przez ...

  •