Mocny automat do 9 tys proszę o pomoc

30 Sty 2014, 22:33

IPman napisał(a):Lancia kappa 3,0 V6 220KM, duże wygodne, ceny części jak u niemieckiej konkurencji.


Zawieszenie w tych samochodach to absolutny dramat!!! Jest koszmarnie delikatne!!! Poza tym to samoregulujące zawieszenie w którym amortyzator kosztuje 1000 zł :ok:...

Polecasz Lancie z dużym benzyniakiem z 99r. z samoregulującym zawieszeniem za 6500 zł :ok:... Nie chcę mi się znów zaczynać tej bezsensownej rozmowy, która jest na tym co forum co dwa dni... Ale Kappa to dramat pod względem awaryjności.

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz
 
Posty: 1670
Zdjęcia: 4
Prawo jazdy: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

30 Sty 2014, 22:41

A ja ze swojej strony polecę japońca:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Powinien już trzymać cenę, więc przy sprzedaży nie stracisz.

Co do lanci, pamiętam wiele lat temu jak w rodzinie był taki samochód. Super wygodny, dobrze wyposażony jednak jak przyszło do remontu zawieszenia to bardziej opłacało się samochód sprzedać bo koszty były kolosalne.
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2137
Zdjęcia: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995

30 Sty 2014, 22:43

[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Tak dla kontrastu btw Lancii :) Taką Camry to i ja bym platał, ogl urzeka mnie jakoś prostota Toyot lat 90-tych ( chociaż jestem fanem Alfy ) :D A ta Maxima to prawie jak nieoznakowany z wideorejestratorem bodaj z mazur czy wielkopolski
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14094
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

30 Sty 2014, 23:24

kon146 napisał(a):Zaraz poleca hejty w Twoja stronę za to ze Lancie poleciłes :mrgreen: Chociaż moim zdaniem to dobra propozycja.

Mój kolega od lanciów wczoraj mi się przyznał że średnio co 3tyś.km. robił w swojej zawias...+ detale i poprosił mnie żebym sie z niego nie śmiał :D

kirin88 napisał(a):A ja ze swojej strony polecę japońca:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] ... 06644.html
Powinien już trzymać cenę, więc przy sprzedaży nie stracisz.

Fajny temat :ok:

mike1735 napisał(a):http://allegro.pl/subaru-legacy-1999-2-5-litra-benzyna-156km-i3895512915.html
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Tak dla kontrastu btw Lancii :) Taką Camry to i ja bym platał, ogl urzeka mnie jakoś prostota Toyot lat 90-tych ( chociaż jestem fanem Alfy ) :D A ta Maxima to prawie jak nieoznakowany z wideorejestratorem bodaj z mazur czy wielkopolski


Teraz trochę pomagam odrestarurować koledze subaru i prawdępowiedziawszy jestem przerażony dostępem do części.
Maxima nie jest prosta do serwisu jeżeli ktoś nie zgłębiał tematu...są takie zagwostki jak 10modeli w jednym roku z tym samym silnikiem, ceny w ASO z kosmosu i w dodatku brak wiedzy no i rdza, rdza i jeszcze raz rdza.

Ogólnie z tej trójcy wybrałbym camry ponieważ jest
super łatwa w serwisie
ma normalne spalanie trasa V6ka 10-12lpg miasto 13-14lpg fajna opcja to 2,2 słabowita ale w trasie zejdzie do 9l-10l lpg a w mieście 13l lpg.
no i silnik następca 3VZ czyli super trwałość
Ogólnie auto totalnie bezawaryjne dla którego realny przebieg 500tyś.km. nie robi wrażenia.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10404
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

30 Sty 2014, 23:34

szybki napisał(a):Ogólnie z tej trójcy wybrałbym camry ponieważ jest
super łatwa w serwisie
ma normalne spalanie trasa V6ka 10-12lpg miasto 13-14lpg fajna opcja to 2,2 słabowita ale w trasie zejdzie do 9l-10l lpg a w mieście 13l lpg.
no i silnik następca 3VZ czyli super trwałość
Ogólnie auto totalnie bezawaryjne dla którego realny przebieg 500tyś.km. nie robi wrażenia.


Camry jeździłem przez dłuższy (wakacje) czas jako "przejściowy" samochód służbowy :yes:. Strasznie fajny samochód, w trasie jest niesamowicie wygodny, opinie które słyszałem w kwestii awaryjności również na duży plus :ok:.

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz
 
Posty: 1670
Zdjęcia: 4
Prawo jazdy: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

30 Sty 2014, 23:48

Legend fajne auto, ale ceny części zabijają.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną?
    Zderzenie samochodu ze zwierzęciem wybiegającym na jezdnię może skończyć się tragicznie zarówno dla zwierzęcia jak i pasażerów pojazdu. W 2013 roku policja odnotowała aż 179 wypadków z udziałem zwierząt, ...