Mycie auta

Re: Mycie auta

31 Sie 2017, 14:02

Poczytaj sobie jak myć samochód zeby nie uszkodzić lakieru - https://teamtotal.pl/artykul/jak-polero ... ic-lakieru Ja odkąd przeczytałam ten artykuł stosuję się do wskazówek. Wcześniej byłam w stanie umyś auto płynem do mycia naczyń i spłukać wodą :D
janka
Nowicjusz

Auto: Seat

Re: Mycie auta

22 Lut 2018, 20:08

Możesz pomyśleć o glince do czyszczenia lakieru z największych zabrudzeń. Mąż czyścił nią auto z dość dużych zabrudzeń i wszystko poszło świetnie. Jeśli nie wiesz jak stosować glinkę to tutaj jest poradnik z którego my korzystaliśmy ( link nieaktywny ) może Ci się przyda.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 27 Lut 2018, 18:45, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Nieaktywny link
kuto21
Nowicjusz

Auto: Skoda fabia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz? Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz?
    Wokół prawidłowego stosowania sprzęgła narosło kilka mitów, które są popularne wśród wielu kierowców. Podpowiadamy oraz wyjaśniamy, kiedy i w jaki sposób używać pedału sprzęgła. Zwalniając, ...
    Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM
    Nissan rozszerza ofertę cenionego modelu Qashqai o wersję z zaawansowanym silnikiem benzynowym DIG-T 163. Nowy, czterocylindrowy, turbodoładowany silnik 1.6 jest zgodny z rygorystyczną normą emisji spalin EURO 6 i zapewnia ...

•