Mycie auta

Re: Mycie auta

31 Sie 2017, 15:02

Poczytaj sobie jak myć samochód zeby nie uszkodzić lakieru - https://teamtotal.pl/artykul/jak-polero ... ic-lakieru Ja odkąd przeczytałam ten artykuł stosuję się do wskazówek. Wcześniej byłam w stanie umyś auto płynem do mycia naczyń i spłukać wodą :D
janka
Nowicjusz

Auto: Seat

Re: Mycie auta

22 Lut 2018, 21:08

Możesz pomyśleć o glince do czyszczenia lakieru z największych zabrudzeń. Mąż czyścił nią auto z dość dużych zabrudzeń i wszystko poszło świetnie. Jeśli nie wiesz jak stosować glinkę to tutaj jest poradnik z którego my korzystaliśmy ( link nieaktywny ) może Ci się przyda.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 27 Lut 2018, 19:45, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Nieaktywny link
kuto21
Nowicjusz

Auto: Skoda fabia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Klakson i agresja - do czego skłonni są kierowcy podczas upałów? Klakson i agresja - do czego skłonni są kierowcy podczas upałów?
    W upalne dni kierowcy są bardziej skłonni do agresji na drodze. Jednym z objawów może być nadużywanie sygnałów dźwiękowych(1). Wysoka temperatura na zewnątrz może również obniżać koncentrację oraz wydłużać ...
    Transport ponadnormatywny i jego początki Transport ponadnormatywny i jego początki
    Pojazdy przewożące ciężkie i duże ładunki istniały już w XIX w., jednak dopiero pod koniec lat 20. ub. w. pojawiły się przyczepy, naczepy oraz odpowiednie ciągniki, które można uznać za protoplastów współcześnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      Silnik V12 Jaguar
      Rage-Race 2007
      Najpopularniejsze marki w Polsce w 2012 roku