Na co sensownego zamienić Civic'a VI gen? - do 12 tys. zł.

Na co sensownego zamienić Civic'a VI gen? - do 12 tys. zł.

20 Sty 2013, 20:13

Witam! Od jakichś 2 lat jestem posiadaczem Hondy Civic w 90-konnej wersji 1.4. Ogólnie z autka byłem całkiem zadowolony, jednak kilka mankamentów tego samochodu daje mi się we znaki, a mianowicie:

- korozja
- hałas
- odrobinę za mała moc; przydałoby się te 115-130 koni.

Poszukuję auta w podanym budżecie, które będzie równie ładne, wygodne, niezawodne i przyjemne w prowadzeniu, jednak zależy mi, aby nie posiadało wyżej wspomnianych wad. Z chęcią jakiś młodszy rocznik. Najlepiej japońskie lub niemieckie.
Travis
Nowicjusz

Miejscowość: Gdańsk

Re: Na co sensownego zamienić Civic'a VI gen? - do 12 tys. z

20 Sty 2013, 23:37

jeżeli mogę to przyłączam się do zapytania:) też czegoś takiego szukam :)
grigori65
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 06 2007
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: corsa b
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 1995

Re: Na co sensownego zamienić Civic'a VI gen? - do 12 tys. z

21 Sty 2013, 08:18

[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ekologiczne taksówki elektryczne Nissan LEAF w Zurychu Ekologiczne taksówki elektryczne Nissan LEAF w Zurychu
    Po Amsterdamie, Nowym Jorku, Tokio, Meksyku i Sao Paulo także Zurych będzie dysponował flotą stuprocentowo elektrycznych taksówek Nissan LEAF oferujących przewozy w największym mieście Szwajcarii. Elektryczne taksówki ...
    Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic
    Jaką instalację polecacie do samochodu Toyota Avensis z silnikiem 2.0 benzyna Valvematic 152KM? Jak wyglądałaby cała instalacja i jakich podzespołów by się składała? Na jaki okres jest gwarancja i jakiej wielkości ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005