Nissan Sunny problem z akumulatorem

Nissan Sunny problem z akumulatorem

19 Lis 2011, 10:29

Witam wszystkich na forum jako, że jest to mój pierwszy post u Was :)

Mam pewnien problem z rozładowującym się akumulatorem. Samochód jaki posiadam to Nissan Sunny 1,4 lx w sedanie. Problem polega na tym, że akumulator rozładowuje się po około 1,5 tygodnia od naładowania prostownikiem mimo tego, że codziennie nim jeżdżę. Fakt odcinki jakie pokonuję nie są za duże(dojazd do szkoły i spowrotem).
Mierzyłem już ładowanie i jest dobre(14,41). Pobór prądu przy odpiętym radiu 0,2A (mierzone multimetrem w zakresie 10A) po podłączeniu radia na "czuwaniu" 0,33A. Może ktoś ma jakiś pomysł co to może być. Dodam jeszcze, że akumulator ma ok 1,5 roku i jest to Centra Standard 50 ah 450 A
mosiu
Obserwowany

Auto: Nissan Sunny 1,4lx Sedan

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi
    Volvo rozszerza gamę silników dwóch modeli kompaktowych. V40 będzie dostępny z jednostką T2 o pojemności 1.6 l i mocy 120 KM. W V40 Cross Country nowością będzie dwulitrowy silnik o mocy 180 KM skonfigurowany ...
    ŠKODA Š978 (Typ 978), 1956 rok ŠKODA Š978 (Typ 978), 1956 rok
    Decyzją Ministerstwa Przemysłu Czechosłowacji z roku 1955 czechosłowaccy konstruktorzy otrzymali zadanie stworzenia całkowicie nowego samochodu dla "szerokich mas pracujących". W tym czasie wdrażano produkcję modelu 440 (Spartak), ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      GTP Light