Nowe wtryski - głośna praca

04 Lis 2012, 13:14

Czy po wymianie wtrysków, nowe wtryski na początku mogą pracować głośniej a potem ściszyc swoją pracę ?
Eliador
Nowicjusz
 
Posty: 41
Prawo jazdy: 01 01 2001

05 Lis 2012, 08:58

Jaki silnik?? Jakie wtryski nowe po regeneracji??
przemek217
Launch X-431 DIAGUN - tester diagnostyczny
Awatar użytkownika
 
Posty: 611
Miejscowość: Limanowa
Prawo jazdy: 16 01 2005
Auto: Audi a6 C5
Silnik: 1.8 T 150KM AEB
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

05 Lis 2012, 11:21

Silnik 1,5 DCI. Wtryski nowe.

Zauwazyłem również na 5 biegu przy małych obrotach przy wciśnięciu gazu włącza sie Check incjetion.
Eliador
Nowicjusz
 
Posty: 41
Prawo jazdy: 01 01 2001

08 Lis 2012, 09:13

Eliadorze,ty myślisz,że jeśli napiszesz 1.5 dCi to np.mnie to coś mówi?Nic mi to nie mówi,gdybyś wiedział na temat silników 1.5dCi cokolwiek,to ,tak postawionego pytania nigdy byś nie zadał.Rocznik auta jest ważny oraz jego moc.Bo te silniki a raczej typy montowanych systemów wtrysków (common rail)zastosowanych w nich,to temat rzeka :!: (producenci systemu,wtryskiwacze elektromagnetyczne lub piezoelektryczne,silnik z FAP-em lub bez .itd)Skro jednak założyłeś nowiutkie wtryski i myślisz,ze to wszystko,to nie!Teraz musisz udać się do odpowiedniego zakładu w celu dokonania regulacji ,tylko wtedy silniczek będzie szeptał.Mniemam,że pompę wysokiego ciśnienia masz w b.dobrym stanie?
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8466
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

08 Lis 2012, 23:15

A tych wtryskiwaczy tak przypadkiem kodować nie trzeba?? Coś mi się raz o uszy obiło że w tych silnikach 1.5 wymieniane wtryski trzeba kodować inaczej silnik bedzie kulawo pracował:(
mechan12
Początkujący
 
Posty: 159
Prawo jazdy: 07 08 2012

17 Lis 2012, 19:14

Gdybym Wam napisał, co wiem na temat silników 1.5 dCi,to wtedy wielu by zrozumiało,że tak postawione pytanie jest bardzo mgliste :!:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8466
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Ekologiczny wyścig Economy Run - Fabia wynik 2,6 l/100 km
    SKODA Fabia, kierowana przez Marka Tribulę oraz Martina Kedleca, spaliła średnio 2,6 l/100 km (emisja CO2 - 60,58 g/km) i dzięki temu wjechała na pierwsze miejsce podium w ekologicznym wyścigu Economy Run. Godne uwagi jest ...

21 Lis 2012, 18:49

hhhhhhhhhhhhhhhhhha ha ha ha fajnie tu jest jak was czytam niemało z toboreta spadłem to jest niebezpieczne przebywanie tu he he he powaga hi hi hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :D :D :D :D :D :D :D :D ja raz kobiety pytałem sie a jakie to auto ona odpowiada czerwony:)))))))))))))))))))))))))))))))))0a ja az na kolano ze śmiechu :)))))))))))))heeeeeeeeeee he he
ochroniarz02
Początkujący
 
Posty: 214
Miejscowość: Biała Podlaska