Nowy nabytek Kao Jeep Grand Cherokee

Re: Nowy nabytek Kao Jeep Grand Cherokee

14 Lis 2017, 21:43

Dobra dorzucamy nowe info i postępy. Co do odpalenia, było wiele prób, porad, kombinacji ale niestety się nie udało. Wiele godzin spędziłem na forach jeepa było wiele telefonów to specjalistów i wynik taki że każdy gada co innego i myśli że ma rację, ja straciłem cierpliwość i musiałem zakupić kluczyk i pilot w serwisie :( . Zamówiłem tydzień temu i gość mi powiedział czas oczekiwania 2 tyg a tu dziś miła niespodzianka bo zadzwonili że klucze już są do odebrania. Więc teraz szybko muszę poskładać go w miarę do kupy bo trochę już go rozbebeszylem. Muszę zaiweźć go teraz na kodowanie klucza i programowanie pilota.
Koszt jednego klucza i jednego pilota to 280 euro a jeszcze zapomniałem zapytać ile kodowanie. Pomimo że nie jeździ już w wolnym czasie robię małe naprawy z karoserii
Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: BMW i Jeep Grand Cherokee WG
Silnik: 530i, 4.0 R6
Paliwo: Benzyna

30 Lis 2017, 23:32

No i w końcu zjepek pali i jeździ. Dziś byłem w serwisie, dostałem nowy klucz i pilot, odrazu mi zakodowali i już wszystko gra :happy: ale jestem lżejszy o 400 € :(
Pilot 130€
Klucz 90€
Kodowanie 100€

No nie ma nic za darmo ale pocieszam się tym że wszystko jest sprawne i nie wsadziłem się na minę, teraz jest motywacja żeby dalej działać. Myślę że do końca stycznia będzie zrobiony na cycuś glancuś. Trochę długo bo zostaje mi tylko czas po godzinach mojej pracy i to w dodatku nie każdy dzień bo są też inne zajęcia. Uh najgorsze na mną :happy:
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

01 Gru 2017, 15:22

Zapomniałem ci napisać o Infinity Gold. Jest to system nagłośnienia. Daje czadu że hej... :) Niestety, nie ma możliwości odtwarzania nic innego poza zwykłym Audio CD. Mp3 i inne nie chodzą w oryginalnym radiu. Ale pocieszające może być to, że w bagażniku, po prawej stronie jest taka plastikowa skrzynka. Po jej otwarciu od góry okazuje się, że masz tam zmieniarkę CD na 10 płyt. Naciskasz przycisk i wychodzi ci kaseta na 10 płyt CD. Natomiast pod tylną prawą kanapą jest wzmacniacz. Powinieneś mieć też 8 głośników.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

01 Gru 2017, 20:13

Panie ja to już wszystko rozgryzłem :happy: co do radia to potrzebny mi jest kod, da się gdzieś go uzyskać czy tylko serwis? Kurde byłem w serwisie i całkiem wyleciało mi to z głowy a gość przy okazji by mi to zrobił.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

03 Gru 2017, 15:58

A póbowałeś wpisać kod fabryczny 1234?
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

06 Gru 2017, 21:31

Tak. Nie dziala, wyskoczył komunikat WAIT więc teraz trzeba 2h odczekać na włączonym radiu żeby można było wpisać nowy, tylko skąd go wziąć? Mam książki serwisowe instrukcje do radia ale kodu nie wpisali :? Chyba trzeba będzie znowu serwis odwiedzić.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak sprawnie przebrnąć przez naprawy powypadkowe? Jak sprawnie przebrnąć przez naprawy powypadkowe?
    Udział w wypadku lub stłuczce niesie za sobą lawinę konsekwencji. Najważniejsze jest życie i zdrowie uczestników zdarzenia, ale zaraz potem nasza uwaga skupia się na uszkodzonym samochodzie. Wyłączenie pojazdu z użytkowania ...
    Manufaktura Car Show 2013 Manufaktura Car Show 2013
    W miniony weekend w Ch Manufaktura można było zobaczyć wydarzenia pod nazwą "Manufaktura Car Show 2013". To propozycja dla miłośników czterech kółek w najróżniejszych odsłonach. W tym roku była to największa ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      Subaru Impreza STI