Nowy samochód rodzinny w leasing za ok 100tys

28 Maj 2018, 21:49

Witam,

Szukam nowego samochodu i potrzebuję trochę pomocy ;)

Sprawa wygląda tak że interesuje mnie tylko leasing.

Wstępnie chodziłem po salonach i patrząc na koszty interesują mnie samochody w okolicach 100 tyś złotych. Myślę o leasing z dużym wykupem na końcu (np 50%). Samego samochodu pewnie nie wykupię więc można celować w samochód na 3-4 lata.

Samochody które wstępnie oglądałem to np: Ford Focus Kombi, Kia ceed kombi.

Planuję na początku wybrać jakiś model a później szukać konkretnego egzemplarza w salonach. Może uda się trafić jakieś resztki z zeszłego roku.

Samochód głównie będzie używany w trasie. Nie będę nim dojeżdżał codziennie do pracy przez korki i brak miejsc parkingowych w miejscu pracy. Ale na pewno zdarzy się nim jeździć na zakupy itp.

Zależy mi głównie na dużym bagażniku. Aktualnie mam jedno dziecko, pewnie niedługo pojawi się drugie więc będzie trochę gratów do wożenia. Ja sam zawsze biorę za dużo rzeczy. ;)

Aktualnie jeżdżę Zafirą z 2001 roku więc na pakę jestem w stanie wrzucić dwie pralki ;)

Co do wyposażenia interesuje mnie raczej średnia półka, na pewno nie pełen wypas gdzie samochód sam za mnie jedzie.

Czy możecie mi podpowiedzieć modele które mógłbym pooglądać? Albo uświadomić mi na jakie pytania powinienem sobie odpowiedzieć jeszcze przed szukaniem samochodu?

Pozdrawiam
ziggurad
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Opel Zafira

29 Maj 2018, 05:37

Przy takich parametrach leasingu, można też sprawdzić opcję najmu długoterminowego. Co do modelu, to w tym budżecie można już myśleć o kombi klasy D, Mondeo, Insygnia, 508.
Oprócz aut w stopce, wiem co nieco jeszcze na temat Pandy III, Lancera IX, Vitary 1,6 i Outlandera 2.0
yeti65
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3680
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Dobre Miasto
Prawo jazdy: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Duster , Tucson 2.0D 4x4
Silnik: 1.0 100KM 2.0D 112KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna

05 Cze 2018, 11:30

W takiej cenie stawiałbym na leasing Volksvagena [...], nie dość, że wyglądają dobrze to jeszcze są ergonomiczne, a i frajda z prowadzenia jest - zwłaszcza na trasie, ale w mieście też jest komfortowo. Mój ojciec na firmę wziął, czasem daje się przejechać ;)
Ostatnio edytowany przez mike, 09 Cze 2018, 22:07, edytowano w sumie 1 raz
Powód: reklama
Kornel79
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Volkswagen Passat

05 Cze 2018, 17:45

Kornel79 napisał(a):a i frajda z prowadzenia jest - zwłaszcza na trasie


Taaaa, frajda z jazdy w trasie, passatem królem szos
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Modele zasilane LPG poszerzają ofertę Opla ecoFLEX
    Opel poszerza i udoskonala swoją ofertę modeli z napędem LPG. Teraz można złożyć zamówienie na pięciodrzwiową Astrę w wersji hatchback, Astrę Sports Tourer i Merivę, wyposażone w nowy, mocny, a zarazem ekonomiczny ...