Od jakiego auta prędkościomierz.

Od jakiego auta prędkościomierz.

05 Lip 2017, 14:25

Witam ponownie na forum. Mam następną zagadkę i oczywiście prośbę o identyfikacje prędkościomierza. Od jakiego auta i z jakiego okresu. :?: . Pozdrawiam
rycho
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
Auto: Alfa Romeo

Re: Od jakiego auta prędkościomierz.

13 Lip 2017, 13:07

Witam. Sam znalazłem odpowiedz ,po dokładnym oczyszczeniu numeru na końcu jest znak vw. a na innym elemencie 14. 10. 69. Więc sprawa wyjaśniona. Dziękuję za zainteresowanie.
rycho
Nowicjusz

13 Lip 2017, 22:44

Od jakiego modelu?
Auto powinno służyć do użytkowania a nie do pokazywania.

Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz

Miejscowość: Francja
Prawo jazdy od: 05 04 2008
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw E60 i znów E39
Paliwo: Benzyna

14 Lip 2017, 21:37

Witam. Jeśli chodzi o model to nie jestem w stanie powiedzieć. Dlatego miedzy innymi napisałem zapytanie. Na zegarze jest numer i rok,więc myślę że znawcy tematu mogą się połapać. Jestem ciekawy czy ktoś odgadnie. Pozdrawiam.
rycho
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept X1 2008 BMW Concept X1 2008
    W przypadku BMW Concept X1 projektanci zawarli klasyczne cechy i język stylistyczny modeli BMW X w pojeździe nowej klasy. Wyrafinowanie, zwinność, wszechstronność i jakość premium – wszystko to zostało odzwierciedlone ...
    SKODA Yeti dostępna w wersji wyposażenia SKODA Yeti dostępna w wersji wyposażenia "Laurin & Klement"
    SKODA Yeti dołączyła do rodziny aut spod znaku "Laurin & Klement ". To już trzeci, obok Octavii i Superba, model dostępny w tej prestiżowej wersji wyposażenia. SKODA Yeti "Laurin & Klement" przygotowana została z ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Blue Thunder - Monster Truck, 4
      Alfa Romeo Stelvio, tył
      Monster Mutt Dalmatian - Monster Truck, 2
      Spotkanie 4x4 Buków