Opel astra II czy golf IV

Re: Opel astra II czy golf IV

27 Lut 2011, 15:29

Wiem ale ja sie odniosłem do tego co napisał sekacz19
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

27 Lut 2011, 15:43

Jest też 1.6 8V 75KM, ale ten 84 to właśnie poprawiony ten słabszy. Co do Golfa to nie wiem z której strony jest lepiej wykonany od Astry II.
Andree
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: pl

28 Lut 2011, 14:11

Sam posiadam Asterkę więc ją polecam. Nie mam nic do Golfa ale to kwestia przyzwyczajenia. Każdy chwali swoje. Ja swoje auto testuję od 8 lat i oprócz tradycyjnej wymiany oleju, filtrów i pasków żadnych innych wydatków, no poza rozrządem oczywiście.
Polecam także: jakisamochod.blogspot.com
zielony29
Nowicjusz

Miejscowość: mazowsze
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawne i mocne podwozie z ESP w samochodach Opel ADAM Sprawne i mocne podwozie z ESP w samochodach Opel ADAM
    Śmiały kształt modelu ADAM jest dodatkowo podkreślony przez zastosowanie dużego rozstawu kół (przednich: 1485 mm; tylnych: 1478 mm). Podwozie z rozstawem osi wynoszą-cym 2311 mm zapewnia maksymalny komfort i poziom ...
    Limuzyny - przegląd polskiego rynku Limuzyny - przegląd polskiego rynku
    Nawiązując do wydarzenia które dzisiaj się rozpoczyna to limuzyna Donalda Trumpa jest już w Warszawie i budzi na pewno nie małe emocje nie tylko miłośników motoryzacji. Ten opancerzony samochód wyposażony ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50