Opel Vectra 2,0DTL

opel Vectra 2,0DTL

05 Paź 2008, 18:06

Witam , mam problem, moje autko nie uzyskuje pełnych obrotów, był sprawdzany na komputerze i podobno wszystko jest ok wymieniłem przepływomierz powietrza i dalej nic. Uzyskuje max 3500 obrotów. Do tego momentu ciągnie w miare a dalej stoi w miejscu, co radzicie?
andrzej111
Nowicjusz

Miejscowość: łomza
  • Re: opel Vectra 2,0DTL

05 Paź 2008, 18:33

Jeżeli silnik ma dużo przejechane to odkręć kolektor ssący,zawor EGR i wyczyść.Kolektor ssący składa się z dwoch części.Jakim sprzętem była robiona diagnostyka?
    andrzej_124
    Stały forumowicz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LM - czy to będzie flagowa limuzyna czy crossover? Lexus LM - czy to będzie flagowa limuzyna czy crossover?
    Lexus zarejestrował w amerykańskim urzędzie patentowym znaki towarowe LM 350 i LM 300h. Liczby w tych oznaczeniach pozwalają łatwo odgadnąć, że dotyczą one pojazdu w wersji z napędem konwencjonalnym i hybrydowym, natomiast ...
    Studyjne wersje nowego Golfa BlueMotion i Golfa GTI Studyjne wersje nowego Golfa BlueMotion i Golfa GTI
    Podczas rozpoczynającego się dzisiaj Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu w centrum uwagi na stoisku Volkswagena znajduje się nowy Golf. Zbliżone do wersji seryjnych modele studyjne Golfa BlueMotion i sportowego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus CT 200h
      Dacia Logan MCV, bok, 2013
      Master Truck
      Skoda Fabia I 1.4TDI 75KM Kombi 1