Opel Vectra 2,0DTL

opel Vectra 2,0DTL

05 Paź 2008, 18:06

Witam , mam problem, moje autko nie uzyskuje pełnych obrotów, był sprawdzany na komputerze i podobno wszystko jest ok wymieniłem przepływomierz powietrza i dalej nic. Uzyskuje max 3500 obrotów. Do tego momentu ciągnie w miare a dalej stoi w miejscu, co radzicie?
andrzej111
Nowicjusz

Miejscowość: łomza
  • Re: opel Vectra 2,0DTL

05 Paź 2008, 18:33

Jeżeli silnik ma dużo przejechane to odkręć kolektor ssący,zawor EGR i wyczyść.Kolektor ssący składa się z dwoch części.Jakim sprzętem była robiona diagnostyka?
    andrzej_124
    Stały forumowicz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Auto Nostalgia VIII - motoryzacyjna podróż w czasie Auto Nostalgia VIII - motoryzacyjna podróż w czasie
    To już 8. edycja targów pojazdów zabytkowych Auto Nostalgia która stała się historią. W miniony weekend na warszawskim stadionie PGE Narodowy zgromadzono kilkaset samochodów z różnych epok, ...
    "Szklana pułapka 5": Klasa G, Sprinter, Unimog i Zetros "Szklana pułapka 5": Klasa G, Sprinter, Unimog i Zetros
    "Szklana pułapka 5" trafi do polskich kin 14 lutego br. Mercedes-Benz ma w filmie silną reprezentację, a auta spod znaku trójramiennej gwiazdy będą obsługiwały jego premierowe pokazy w Londynie i Berlinie. John McClane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Land Rover Discovery, zjazd z rampy
      Nissan 350Z, silnik
      Lexus CT 200h
      Alfa Romeo 4C Zwycięzcy