Opel Vectra 2,0DTL

opel Vectra 2,0DTL

05 Paź 2008, 17:06

Witam , mam problem, moje autko nie uzyskuje pełnych obrotów, był sprawdzany na komputerze i podobno wszystko jest ok wymieniłem przepływomierz powietrza i dalej nic. Uzyskuje max 3500 obrotów. Do tego momentu ciągnie w miare a dalej stoi w miejscu, co radzicie?
andrzej111
Nowicjusz

Miejscowość: łomza
  • Re: opel Vectra 2,0DTL

05 Paź 2008, 17:33

Jeżeli silnik ma dużo przejechane to odkręć kolektor ssący,zawor EGR i wyczyść.Kolektor ssący składa się z dwoch części.Jakim sprzętem była robiona diagnostyka?
    andrzej_124
    Stały forumowicz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ograniczenie prędkości na niemieckich autostradach Ograniczenie prędkości na niemieckich autostradach
    Niemcy nasi bliscy sąsiedzi za zachodnią granicą rozważają wprowadzenie ograniczenia prędkości na wszystkich autostradach. Do tej pory jeżeli znaki nie mówiły inaczej takie ograniczenie nie obowiązywało. Tu jednak ...
    Ultima GTR i wyścigowa Corvetta - Jerzy Dziewulski Ultima GTR i wyścigowa Corvetta - Jerzy Dziewulski
    Jerzy Dziewulski, honorowy członek klubu Elite Circle co roku podczas imprez motoryzacyjnych zaszczyca nas swoją obecnością prezentując swoje auta między innymi Ariela Atoma, Ultimę GTR i wyścigową Corvette. W tym roku po ...

•  
    • Warto przeczytać