Peugeot 307, Seat Toledo, Laguna II? Coś innego do 6k pln?

06 Sty 2019, 15:37

Barol napisał(a):Ma jeszcze jedno auto na sprzedaz Vito dostawcze ale tam jest inny numer telefonu,po wpisaniu w google wyskakuje jakas firma wiec raczej nie jest to handlarz..
Jedz jutro na stacje,jak wyjdzie ok to ja bym bral.

Tak zrobię - Powiedz mi, orientujesz się czy częsci do Safranki są jakoś trudno dostepne? Mowa o podstawowych rzeczach typu wahacze,klocki, rozrząd itp. Bo nie ma co ukrywać, Safranka todość mało popularny model, szczególnie w pl.
damixxx
Nowicjusz
 
Posty: 9

06 Sty 2019, 17:46

sprawdź sobie na jakimś iparts czy coś
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

07 Sty 2019, 16:58

Zawsze możesz też zapytać obecnego właściciela jak sprawa wygląda.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

07 Sty 2019, 20:00

Barol napisał(a):Zawsze możesz też zapytać obecnego właściciela jak sprawa wygląda.

Poinformował mnie o tym. Mówi ze częsci czasami nie są dostępne od reki i trzeba na nie troszke poczekać.

Gość wydaje sie całkiem ok, mówił co zrobił, poinformował ze jeśłi o to auto się tylko dba to jest bezawaryjne. Nie zauważyłem podczas jazdy większych uchybień - Jedyny minus, nie odbija kierunkowzkas trzeba go ręcznie wyłącząc, i przy odpalaniu silnika kluczyk się nie cofa, trzeba go ręcznie cofnąć. I to chyba tyle...

Sprzedaje go z powodu takiego iż zbliża sie termin wymiany rozrządu, i powedział że próbuje go sprzedać, jeśli mu się nie uda, sam wymieni rozrząd ale wtedy juz na pewno auta nie sprzeda.
Bez problemu podał VIN, i zgadza się na wizytę w każdej stacji diagnostycznej.
damixxx
Nowicjusz
 
Posty: 9

07 Sty 2019, 20:35

Czyli wygląda na takiego co wie co sprzedaje.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012