Peugeot 308sw (2010)- błotnik ten sam co w 308?

Peugeot 308sw (2010)- błotnik ten sam co w 308?

30 Maj 2015, 10:39

Jestem bardzo świeżym kierowcą i ostatnio miałem małą przygodę, która skończyła się uszkodzeniem błotnika (przedni lewy, tylko karoseria). Zacząłem szukać w internecie części i znalazłem kilka różnych ofert. Oferty dla kombi (sw) były średnie, najbardziej atrakcyjne okazały się oferty dla zwykłego sedana. Gdy zacząłem porównywać zdjęcia wydawało mi się, że przód w obu wersjach jest zupełnie taki sam i różnią się tylko tyłem. Zastanawia mnie, czy te części w obu wersjach są takie same i mogę kupić błotnik do 308.
Zacho
Obserwowany

Auto: Peugeot 308 sw

Re: Peugeot 308sw (2010)- błotnik ten sam co w 308?

31 Maj 2015, 15:02

Ciężko tak na oko stwierdzić, czy błotnik będzie pasował. Może być tak, że będzie, a może być tak, że nie będzie. Najlepiej porównać osobiście patrząc na oba i porównując uchwyty, itp. Najlepiej zrobiłbyś, gdybyś zdemontował swój i pojechał zobaczyć ten od hatchback'a.
Możliwe, że nie będzie pasował, dlatego też cena za błotnik do kombi jest wyższa.
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - trwają poszukiwania.
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Frankfurt am Main
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai i40
Silnik: 1.6 GDI 135KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu
    Podczas tragów motoryzacyjnych Motor Show 2016 w Poznaniu Hyundai zaprezentował całkowicie nowy model Hyundai Elantra. Była to pierwsza we współczesnej historii targów europejska premiera modelu, co sprawiło, ...
    Volkswagen Amarok 4MOTION Volkswagen Amarok 4MOTION
    Amarok jest najmłodszym modelem marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Jego produkcja rozpoczęła się w 2010 roku w Argentynie, od maja 2012 roku samochód powstaje także w fabryce Volkswagena w Hanowerze. Dla Amaroka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style