PHILIPS BlueVision H4 -ktoś ma, miał lub widział jak świecą?

PHILIPS BlueVision H4 -ktoś ma, miał lub widział jak świecą?

04 Lis 2010, 17:51

Witam, kupiłem w/w żarówki H4 do mojej fiestki i się wkurzyłem ;/
Światło z tych żarówek nie jest ani trochę białe (nie mówię już o niebieskim)

Ludzie opisują że świecą ładnie na biało itp. a mi świecą poprostu na lekko żółto ;/

Jeżeli ktoś widział jak świecą te żarówki niech się wypowie, fotki samochodów mile widziane.

Pozdrawiam
Paweł.

P.S. Tak sobie myślę że może to sprzedawca na allegro podmienił żarówki w opakowaniu... czy na samych żarówkach będzie pisało że są Philips itp. ?
pawel30w
Nowicjusz

Miejscowość: k. Rzeszowa

Re: PHILIPS BlueVision H4 -ktoś ma, miał lub widział jak świ

04 Lis 2010, 17:56

Ja kiedyś jeździłem na takich żarówkach i muszę powiedzieć, że rewelka to nie była, ale światło było napewno białe i świeciły dość fajnie.
Na samych żarówkach musi pisac Philips BV 12V 55/60W.
Jeżeli dają one lekko żółtawe światło, to sprawdz co pisze na cokoliku. Sprawdz też jakie masz odbłyśniki i kolsz w reflektorach. Innym powodem słabych świateł może być napięcie. Sprawdz miernikiem jakie masz napięcie na akumulatorze i sprawdz jakie masz na złączu żarówki. Musi być takie samo jak na akumulatorze. Bez straty nawet 1V.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Manewr skrętu na skrzyżowaniu Manewr skrętu na skrzyżowaniu
    Manewr skrętu – kierowcy często nieprawidłowo wykonują ten manewr, nie dostosowują prędkości, nie biorą pod uwagę warunków pogodowych i zapominają o zatrzymaniu się, gdy skręt jest warunkowy. "Po pierwsze, przed ...
    Hyundai i20 1,0 T-GDi MT o mocy 100 KM Hyundai i20 1,0 T-GDi MT o mocy 100 KM
    Hyundai i20 posiada silnik benzynowy generujący równe 100 KM o pojemności jednego litra i tym samym umożliwia on sprint do "setki" w czasie 10,7 sekundy. Napęd przekazywany jest za pomocą manualnej skrzyni biegów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11