Pierwszy samochód do 15tyś pod lpg

Pierwszy samochód do 15tyś pod lpg

25 Paź 2015, 17:31

Witam
Od dłuższego czasu poszukuje dobrego samochodu do około 15 tyś(może być trochę więcej). Po przeczytaniu tematu na forum jaki silnik wybrać jestem bardziej nastawiony na benzynę i późniejsze zagazownie. Jestem zainteresowany paroma modelami samochodów ale każdy z nich ma jakieś wady i trudno jest mi podjąć ostateczną decyzje.
Najbardziej przykuły moją uwagę:
mazda 6 2.0 (najbardziej mi się podoba, ale boję się korozji)
saab 9-3 2.0t
opel vectra
Który z nich jest najlepszy? Jestem również otwarty na inne propozycje. Z góry dziękuje za pomoc
Dzuzeppe97
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 03 2015
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI
      Jaguar