Pomocy jakie radio wybrać ???

27 Sty 2014, 14:46

Siema mam dylemat, a wiec jakie radio wybrać Alpine CDA-117 ri czy Alpine CDA-137 bti pomocy :)
Binasss
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 24 05 2012
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault Laguna I
Silnik: 1,6 16v 107KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

27 Sty 2014, 17:42

Miałem podobne dylematy,dlatego najpierw sobie popatrzyłem,która firma jest starsza, Alpine czy Kenwood,już wiedziałem,którą firmę wybrać,Pioneera nie chciałem,zbyt oklepany,nieciekawy design,zresztą już miałem,zawiódł mnie zbyt słabym mechanizmem wyrzucającym płytki mp3(zacinał się)Wybrałem w Mediamarkt Kenwood KDC-U31R(299zł) mp3+USB,potem dowiedziałem się,że ta seria zdobyła tytuł odtwarzacza roku w Niemczech w tej kategorii cenowej,potem dowiedziałem się,że Alpine dorównują temu odtwarzaczowi modelami ,które kosztują minimum 600 zł :D Radyjko ma piękny dźwięk i coś,czym zachwycił ekspertów,wyjątkowo dobrym Tunerem,radio polskie podobno odbierzesz wszędzie w Europie.Polecam! :wink: Dobre Alpine to ceny ok.800 zł wzwyż.Tego Kenwooda wyrwiesz już za ok.240 zł na Allegro plus k.w.Żadne Alpine z serii ,,100 ileś tam,, mu nie podskoczy,co najwyżej może buty mu wyczyścić.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8466
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

04 Lut 2014, 11:12

racja, też słyszałem pozytywne opinie o tym kenwoodzie ... w rtv-euro masz go za 249 i nie musisz płacić za przesyłkę :) - zobacz tutaj: http://www.okazje.info.pl/okazja/sprzet ... -u31r.html
alfarthur
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 100
Miejscowość: Łódź
Prawo jazdy: 06 05 2009
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: golf II
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1985

04 Lut 2014, 13:12

To prawda,ja teraz nim coś kupię siedzę tydzień przed kompem,jedna opinia to żadna opinia,jeśli jednak co rusz czytam,że to i to jest chwalone przez wszystkich ,i ani jednej negatywnej opinii?! :D Przyznam,że kupując tego Kenwooda nie wiedziałem,że zdobył tytuł radyjka roku,wiedziałem tylko to,że Kenwood od Alpine rożni się tym,że aby kupić Alpine tej jakości,trzeba wydać nie 300 zł,tylko minimum 800,po kiego grzyba mi to?!Naturalnie można wybrać sobie Kenwooda z bardziej geometryczną linią(nic na skos),pamiętając by miał przetwornik 24 bitowy.Naprawdę pięknie gra,no cóż zdobył tytuł radyjka roku także w kategorii,,jakość dźwięku,,a to przecież najważniejsze.Świetny tuner radiowy, jakość dżwięku,cena,wyprodukowany we Francji,czego trzeba więcej.Ja jestem bardzo zadowolony :piwo:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8466
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Nowa Mazda6 - produkcja w fabryce w Hofu
    Mazda Motor Corporation oficjalnie uruchomiła produkcję najnowszej Mazdy6. Uroczystość odbyła się w Zakładzie nr 2 w Hofu, w prefekturze Yamaguchi. W uroczystości wzięło udział około 500 osób, w tym Prezes Zarządu ...