Pożar w samochodzie

pożar w samochodzie

20 Paź 2011, 08:27

Witam.
Miałem pożar w samochodzie. Paliło się w kokpicie samochodu obok zegarów, pojazd stał na postoju i był zamknięty. Mam pytanie jakie urządzenia pozostaja pod napieciem w samochodzie po wyjęciu kluczyka ze stacyjki? Czy są jakieś urządzenia bez zabezpieczenia bezpiecznikiem? Dodam, że w samochodzie nie robiłem żadnych przeróbek w instalacji elektrycznej.
Dziekuję
arson40
Obserwowany

Auto: Voyager

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi RS 6 Avant - 700 Nm momentu obrotowego i 560 KM mocy Audi RS 6 Avant - 700 Nm momentu obrotowego i 560 KM mocy
    W polskich salonach Audi można już zamawiać najnowszy, sportowy model z Ingolstadt – RS 6 Avant . Ten wyjątkowy samochód to połączenie 412 kW (560 KM) mocy i 700 Nm momentu obrotowego , z ogromnymi walorami użytkowymi ...
    XIX Moto-Piknik NO LIMIT OLSZTYN 2013 / relacja XIX Moto-Piknik NO LIMIT OLSZTYN 2013 / relacja
    Moto-Piknik na lotnisku w Dajtkach już za nami i śmiało możemy stwierdzić że kolejną edycję zaliczamy do udanych. Jest to wyjątkowa impreza w skali regionu i Polski. Nie często możemy zobaczyć tyle obliczy motoryzacji w jednym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11