Prawo jazdy kat A

prawo jazdy kat A

14 Maj 2008, 14:40

nie wiedzialem gdzie ten temat dac wiec wklejam tutaj bo najblizszy chyba..:D:P hehe

ostatnio krążą plotki ze na prawoj jazdy kat A od czerwca b.r. bedzie mozna zdawac dopiero od 24 lat.... :?
ale nigdzie głosno zmediow o tym nie słyszalem a to chyba byla by jakas drobna afera... :lol:
(bo przeciez w ameryce chyba mozna od 16...?? wiec troche nie na miejscu..)

a ja mam "osiemnastke" dopiero w listopadzie wiec bym sie nie załapał, dlatego mysle ze to tylko plotka?? :?:
a jak nie to bym sie załamał albo sprowadzil sobie jakas 600-tke i przerejstrowal na 50-tke... :twisted: (zart hehe)

[/b]
sali1001
Nowicjusz

Re: prawo jazdy kat A

14 Maj 2008, 16:24

heh 600 na 50? już widziałem taki motyw osobiście:) osobiście miałem 180na 50 zarejestrowana .a co do prawa jazdy to na forum w dziale przepisy juz gdzieś był poruszany ten temat.pozdro
espaniolluki
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

35 lat legendy - Toyota Celica 35 lat legendy - Toyota Celica
    Toyota Celica zadebiutowała w latach 70. i od razu stała się benchmarkiem dla sportowych samochodów. Przez 35 lat na rynku pojawiło się 7 generacji modelu, które biły rekordy sprzedaży. Sportowa Toyota stała ...
    Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo! Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI
      GTP Light