Problem z Prestigio RoadRunner 505 .

Problem z Prestigio RoadRunner 505 .

30 Sie 2015, 18:16

Witam wszystkich , kilka dni temu zakupiłem wideorejestrator Prestigio RoadRunner 505 i mam dość znaczący problem, otóż nie moge połączyć się z komputerem. W instrukcji jest napisane , że na wyświetlaczu w kamerce po podłączeniu do pc powinny wyskoczyć dwie opcje (wejście w karte pamięci i używanie wideorejestratora jako kamerki internetowej) tylko że mi te opcje nie wyskakują. Czy miał ktoś coś podobnego i wie jak to naprawić ? Wydałem na to użądzenie troche pieniędzy i szkoda by było żebym nagrywał i nie mógł nic z tymi filmikami zrobić. Proszę o w miarę szybką odpowiedź. Pozdrawiam.
danzello8
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 02 2012
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Kia Shuma
Silnik: 1.5 / 88KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Problem z Prestigio RoadRunner 505 .

30 Sie 2015, 18:29

Witam jeszcze raz czy może mi ktoś pomóc pilnie ? Ponieważ jak nie będzie dało sie tego rozwiązać to muszę jutro jechać i ją oddać.
danzello8
Nowicjusz

31 Sie 2015, 10:44

Spróbuj odczytać kartę w czytniku kart. Oprócz tego masz tam HDMI i jak masz tv z HDMI to spróbuj podłączyć kamerkę do tego tv. POszperaj też w ustawieniach tej kamerki - być może trzeba tam coś przełaczyć.
Proponuję też poczytać opinie o tej kamerce.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna

31 Sie 2015, 12:56

Kupiłem czytnik kart pamięci i śmiga :ok: Tylko nie wiem dlaczego na tel zamiast 16 gb odczytywało mi tylko 2 , ale teraz już nie ważne. Dzięki za odpowiedź. Problem rozwiązany temat można zamknąć :piwo:
danzello8
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
    Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Honda Civic IV vs Honda Civic V
      Motory, czopery, 2
      WST 1/4 MILI - Dajtki
      VERVA Street Racing - Warszawa Pit Stop