Problem z Wznawianie odtwarzania od miejsca zatrzymania

problem z Wznawianie odtwarzania od miejsca zatrzymania

28 Gru 2013, 16:05

Witam!
Kupiłem radio sony model cdx-gt570ui które ma funkcje "Wznawianie odtwarzania od miejsca zatrzymania"
jednak mi nie działa jak je ustawić czy może radio jest wadliwe.
Mój problem polega na tym że gdy słucham muzyki z pendraiwa i gdy kończę jazdę po wyłączeniu silnika i ponownym jego uruchomieniu muzyka zaczyna lecieć od początku zamiast od ostatniego odtwarzanego utworu. Nie wiem jak to ustawić więc proszę o pomoc.
Gutek43
Obserwowany

Auto: golf 4

Re: problem z Wznawianie odtwarzania od miejsca zatrzymania

08 Sty 2014, 16:33

Witaj. Wydaje mi się że problemem może być fakt że po wyłączeniu zapłonu odcinasz również napięcie podawana na radio. Mogę się mylić więc przeprowadź prosty test by potwierdzić moją diagnozę a mianowicie na wyłączonym zapłonie spróbuj włączyć radio, jeśli się nie włączy to miałem rację a jeśli nie to przyczyna musi być inna.
piotr03
Początkujący

Prawo jazdy od: 10 10 2011
Auto: Citroen Xsara
Silnik: 1.6 TU5JP4
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: problem z Wznawianie odtwarzania od miejsca zatrzymania

12 Lut 2014, 12:48

Gutek43 napisał(a):Mój problem polega na tym że gdy słucham muzyki z pendraiwa i gdy kończę jazdę po wyłączeniu silnika i ponownym jego uruchomieniu muzyka zaczyna lecieć od początku zamiast od ostatniego odtwarzanego utworu.

Pewnie z tego powodu że "bookmarking" w większości produktów Sony dotyczy tylko podcastów, dodatkowo za każdym razem wcześniej musisz zapisać miejsce w którym chcesz przerwać ? Zapewne instrukcja ładnie to wyjaśnia :-)
agrafek
Początkujący

Miejscowość: Krakow
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa
    Legendarny klub warszawski – Legia Warszawa otrzymał luksusowy autobus turystyczny Mercedes-Benz Travego. Piłkarzom został on po raz pierwszy zaprezentowany 28 stycznia rano, odbierając na lotnisku legionistów ...
    Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego
    Marka Volkswagen zmienia swoje plany dotyczące aktywności w sporcie samochodowym. Od 2017 roku Volkswagen będzie koncentrował się na nowych technologiach oraz dyscyplinach angażujących klientów. Po czterech latach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Subaru BRZ
      Nissan 350Z, dziewczyny, 7
      Aerografia na ciężarówce, Piraci z Karaibów
      Car Audio