Problem ze światłami

problem ze światłami

21 Sty 2016, 20:56

Witam.mam problem ze światłami z przodu, a mianowicie: Na dziurach( i nie tylko) swiatla (żarówki) przestają świecić i to lisowi raz jedna raz druga a nawet dwie na raz.myślałem ze to te kostki co się wpina w żarówkę i mają luzy wiec lekko "nagiąłem" te styki by żarówka lepiej siedziala i na jakiś czas to sie sprawdzili, ale ostatnio ten sposób sie nie sprawdza na dodatek w jednym świetle żarówka H1 ktora jest nowa nie świeci a gdy ruszyłem gniazdem w lewym świetle to zgasło mi prawe światło.(?) jakieś sugestie?czy da rade to jakoś zdiagnozować i zrobić samemu?auto renault megane 1999
defens
Początkujący

Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Renault Megane
Silnik: 1.9 Dti 98km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 1999

Re: problem ze światłami

22 Sty 2016, 11:34

Gdzieś na instalacji do tych świateł masz luz na przewodach bądz stykach. Trzeba poświęcić na to troszkę czasu, bo jest to żmudne poszukiwanie. Zacznij może od sprawdzania masy z tych lamp.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: problem ze światłami

31 Sty 2016, 23:48

Dokładnie, to nie wina żarówek.
makumba
Nowicjusz

Auto: Lanos
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana filtra kabinowego - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady] Wymiana filtra kabinowego - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady]
    Jak wymienić filtr kabinowy w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC 140KM modelu produkowanym w latach 2006 - 2011? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w który pokazujemy jak to ...
    Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji
    Na noworoczny test do naszej redakcji trafił ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 najnowszej generacji w wersji z 510-konnym silnikiem i kabiną GigaSpace. Ciągnik połączyliśmy z chłodnią do przewozu ...

•  
    • Volkswagen Golf - 300 KM, 499 NM, 2
      Volkswagen cross up!, wnętrze
      Iron Man - Monster Truck, 2
      Ford Fiesta MKIII, Tuning Rat Style, 2