Problem związany z kupnem.

Problem związany z kupnem.

16 Paź 2011, 19:57

Witam, mam problem następującej treści... Otóż chcę kupić samochód żonie, mam już na oku auto. Sprzedający sprowadził go pół roku temu ( nie opłacił-akcyza itp. nie rejestrował),chce go odsprzedać pisząc umowę "na niemca", tablice na których przyjechał z Niemiec są już od dawna nieważne. I teraz pytanie jak zrobić, żeby przyjechać nim na kołach, a mam do pokonania dystans ponad 300km. Czy pozostaje tylko laweta, albo na farta? Czy może da się jakoś na miejscu u sprzedajacego załatwić próbne? Proszę o pomoc
elder
Obserwowany

Auto: BMW 320

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Historia systemów bezpieczeństwa stosowanych w samochodach Historia systemów bezpieczeństwa stosowanych w samochodach
    Temat bezpieczeństwa na drogach jest dużym, cywilizacyjnym wyzwaniem. Na świecie rocznie ginie 1,24 mln osób, dziennie średnio 3 400 osób. Unia Europejska jest mocno zdeterminowana i podejmuje szerokie działania, ...
    Volvo XC60 - najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne Volvo XC60 - najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne
    Nowe XC60 to jeden z najbezpieczniejszych samochodów jakie kiedykolwiek zbudowano. Jest wręcz “naszpikowany” najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Wystarczy wspomnieć o przełomowych systemach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • WST 1/4 MILI
      Men's Day 2009
      Motor z napędem odrzutowym, 7
      Summer Cars Party 2009