Problem związany z kupnem.

Problem związany z kupnem.

16 Paź 2011, 18:57

Witam, mam problem następującej treści... Otóż chcę kupić samochód żonie, mam już na oku auto. Sprzedający sprowadził go pół roku temu ( nie opłacił-akcyza itp. nie rejestrował),chce go odsprzedać pisząc umowę "na niemca", tablice na których przyjechał z Niemiec są już od dawna nieważne. I teraz pytanie jak zrobić, żeby przyjechać nim na kołach, a mam do pokonania dystans ponad 300km. Czy pozostaje tylko laweta, albo na farta? Czy może da się jakoś na miejscu u sprzedajacego załatwić próbne? Proszę o pomoc
elder
Obserwowany

Auto: BMW 320

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji
    Specjalnie na potrzeby nowego modelu BMW ActiveHybrid 3 opracowano następujące komponenty hybrydowego układu napędowego: synchroniczny silnik elektryczny o mocy 40 kW/55 KM, układy elektroniczne dużej mocy oraz pakiet akumulatorów ...
    Mitsubishi Concept G4 to nowy kompaktowy sedan Mitsubishi Concept G4 to nowy kompaktowy sedan
    Podczas trzydziestego czwartego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Bangkoku (trwającego od 25 marca do 7 kwietnia) Firma Mitsubishi Motors (Thailand) Co., Ltd. (MMTh) zaprezentuje koncepcyjny model MITSUBISHI Concept ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      S2020005