Problem związany z kupnem.

Problem związany z kupnem.

16 Paź 2011, 18:57

Witam, mam problem następującej treści... Otóż chcę kupić samochód żonie, mam już na oku auto. Sprzedający sprowadził go pół roku temu ( nie opłacił-akcyza itp. nie rejestrował),chce go odsprzedać pisząc umowę "na niemca", tablice na których przyjechał z Niemiec są już od dawna nieważne. I teraz pytanie jak zrobić, żeby przyjechać nim na kołach, a mam do pokonania dystans ponad 300km. Czy pozostaje tylko laweta, albo na farta? Czy może da się jakoś na miejscu u sprzedajacego załatwić próbne? Proszę o pomoc
elder
Obserwowany

Auto: BMW 320

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki 56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki
    W piątek (30.XI) i w sobotę (1.XII) już po raz 56. odbędzie się słynny Rajd Barbórka. Na starcie rywalizacji obok nowoczesnych konstrukcji staną również prawdziwe rajdowe klasyki od Toyoty, Subaru czy Lancii. ...
    Toyota Avensis Emotion i Hilux Adventure - specjalne edycje Toyota Avensis Emotion i Hilux Adventure - specjalne edycje
    Specjalne edycje popularnych modeli Toyoty wzbogacą ofertę koncernu Toyota Motor Poland. Już od połowy września br. będą dostępne modele Avensis Emotion, oraz model Hilux Adventure. W obu przypadkach popularne modele koncernu ...

•