Program "NA OSI" od marca w nowej telewizji MOTOWIZJA!

25 Lut 2014, 11:58

Uwaga! Program "Na Osi"® od marca nadawany jest w nowej telewizji MOTOWIZJA, prawdziwej motoryzacyjnej stacji, która dostępna jest na platformie cyfrowej NC+, na kanale 124 oraz w ORANGE TV, na kanale 136. Powodem przeniesienia programu jest fakt, że dotychczasowa stacja TVN Turbo przestała mieć charakter stricte motoryzacyjny i przekształciła się w kanał lifestylowy. Natomiast Motowizja to całkowicie nowa telewizja w całości poświęcona motoryzacji, a program "Na Osi" w 100 % wpisuje się w jej motoryzacyjny charakter. Ponadto uzupełni ofertę stacji o profesjonalną i branżową tematykę motoryzacji ciężkiej i transportu.

Program "NA OSI" od marca w nowej telewizji MOTOWIZJA!

Oprócz zmiany kanału emisji, program "Na Osi" pozostaje taki, jakim go znacie. Nadal jest jedynym w Polsce programem poruszającym tematykę pojazdów ciężarowych i wszystkiego co z nimi związane. W marcu zobaczyć będzie można między innymi: pojazdy oszczędne
i ekologiczne, będą też auta mniejsze i ciężarowe giganty. Postaramy się podpowiedzieć, jak unikać kłopotów z ITD, zajrzymy do huty, stalowni i na taśmę produkcyjną, a branżowi dziennikarze okraszą każdy odcinek swoimi barwnymi opowieściami o technice w pojazdach ciężarowych.

Godziny emisji takie jak zawsze – premiera w sobotę o godz. 14:00, powtórki m.in. w niedzielę o godz. 16:00 i 21:00. Premierowa emisja "Na Osi" w MOTOWIZJA – już w najbliższą sobotę 1 marca o godz. 14:00.

W marcu w programie "Na Osi" na kanale Motowizja zobaczyć będzie można m.in.:
Testy pojazdów i relacje:
- hybryda w autobusie - MAN Lion's City Hybrid
- nowy DAF CF Euro 6 już w Polsce
- monstrum 10X4 – Volvo FMX na 5 osiach
- firana na poduszkach – Mercedes Antos
- blaszak z nową twarzą – nowy Mercedes Sprinter furgon
- wyścig po bezdrożach – Iveco na Dakarze
- najmniejszy z rodziny – Volvo FL furgon
- podpowiadamy, jak uniknąć kłopotów z ITD
- ciągniki do ponadgabarytów – Mercedes Actros i Arocs SLT
- od stali do ciężarówki – jak powstaje Volvo

W cyklu "Używka XXL": prezentacje i oceny pojazdów używanych: Mercedes Actros 1841, Scania R hakowiec oraz MAN 41.410 8x6, w cyklu "CV Truck": branżowi dziennikarze opowiadają o Scanii R, o wyścigu mocy, o zaawansowanej technice w MAN'ach, co im się podoba w Iveco oraz o tuningu Renault Magnum, w cyklu „Kierowca i jego auto” wystąpią: dziarski staruszek i jego kierowca – MAN 22.230 z firmy Auto-Czok oraz kierowca z firmy Sachs - Trans i jego DAF XF 105 Euro 6.

Dodatkowe informacje dotyczące emisji programu są dostępne na stronie internetowej programu, na Facebooku oraz w prasie i portalach internetowych publikujących program TV.

Motowizja to pierwszy kanał, który zabierze nowoczesnego mężczyznę, ale też i kochającą samochody panią w świat koni mechanicznych, emocji i przeżyć, jakich dostarcza współczesna motoryzacja. Stacja oferuje unikalne i niepowtarzalne programy o szeroko pojętej tematyce motoryzacyjnej na najwyższym światowym poziomie. To kanał dla pasjonatów i tych wszystkich, którzy dopiero niedawno połknęli bakcyla automobilizmu.
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

01 Mar 2014, 17:28

Pokażą ciekawe auta, ciekawe czy od razu podadzą gdzie kupic częście zamiene. Jeżdżę od 30 lat na ciężarówkacha znalazłem tylko jedną pożądną firmę, gdzie jak zadzwonię to od razu wiedzą co i jak. Star-Hurt z Działdowa, ciężko o dobrego partnera i równie solidnego
damian0884
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 01 01 1914
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: daf xf 95

01 Mar 2014, 18:53

ja też zaopatruje się w firmie star hurt i jest to bardzo rzetelna i sprawdzona firma. :ok:
MKubiak
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: scania

10 Mar 2014, 17:18

Firma star-hurt jest uczciwą firmą z Działdowa ich produkty są zawsze super :yes: polecam
MNow
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: ciężarówka

10 Mar 2014, 17:50

zgadam się firma Star-Hurt je na prawdę uczciwa i rzetelna :ok: :ok:
lewandek
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: ciężarówka

13 Mar 2014, 11:10

Jestem właścicielem ciężarówki i części zamienne kupowałem już z wielu miejsc.Ostatnio kupuje ze "Star-Hurt" z Działdowa jest dobrze. Skłaniam się do tego ,aby tam kupować na stałe :sly:
stanisław11
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: ciężarówka

14 Mar 2014, 10:47

uwielbiam duże auta i zawsze poszukuje najlepszych części do mojej maszyny. Gdy natrafiłem na firmę Star-Hurt to przestałem szukać bo ich części są na prawdę dobre więc na razie zostanę ze star-hurtem :wink:
matu
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: scania

07 Lis 2014, 13:48

Dla fanów tego programu najnowsze odcinki "Na Osi" od listopada są już dostępne w telewizji TVR. Telewizję TVR można znaleźć w sieciach kablowych: UPC – kanał 159, Vectra – kanał 711, oraz w lokalnych telewizjach kablowych. Emisję premierowych odcinków programu "Na Osi" w TVR zobaczymy we wtorki o 21:30, a powtórki w ciągu tygodnia, o różnych porach.
Nadawanie programu "Na Osi" w telewizji MotoWizja pozostaje bez zmian w soboty o godz. 14:00, oraz w niedzielę o 9:30, 16:00 i 21:30.
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3786
Zdjęcia: 13085
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Tesla Model Y