Przystosowanie samochodu z Anglii

Przystosowanie samochodu z Anglii

18 Lut 2007, 12:18

Witam,
interesuje mnie gdzie w Polsce można przerobić auto z anglii (chodzi głównie o przekładkę kierownicy)? Interesuje mnie również cena takiej usługi.
Pozdrawiam
serwo
Nowicjusz

Re: Przystosowanie samochodu z Anglii

18 Lut 2007, 13:08

Witam,
Powinieneś jeszcze podać jakie to auto bo ceny są bardzo zróżnicowane i uzależnione od danego modelu i marki...
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10194
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

18 Maj 2007, 23:33

Ja chcialbym sie dowiedziec czy w okolicach wroclawia,Leszna ktos moze polecic warsztat przystosowujacy auta angielskie?

Auta narazie nie mam ale mysle o suvie- Honda HRV, CRV, Opel Frontera

Pozdrawiam
Manic
Nowicjusz

26 Maj 2007, 11:49

Jezeli juz jestesmy przy temacie.

DANE TECHNICZNE MODELU:
Renault Laguna II od roku 2001-2005

Potrzebuje następujących informacji:
-Czy samochody sprowadzone z anglii cieszą się dużym powodzeniem wśród kupujących?
-Ile kosztuje całkowite przerobienie tegoż samochodu? (przekładka kierownicy itp.)
-Prosiłbym o polecenie jakiegoś warsztatu w województwie śląskim specjalizującego się w tej dziedzinie.

Z góry dziękuje

Pozdrawiam.
vasyl
Nowicjusz

Miejscowość: Częstochowa

24 Cze 2007, 14:46

Po za przełozeniem kolumny kierownicy pozostaje zmiana świateł( w anglikach światła z jednej dokładnie z lewej strony świecą wyżej ,jezdzac na polskich drogach oslepialibyśmy kierowców jadcych z naprzeciwka.
staszek :P
"Bo do tanga trzeba dwojga"
STASZEK76
Nowicjusz

10 Lip 2007, 22:29

STASZEK76 napisał(a):Po za przełozeniem kolumny kierownicy pozostaje zmiana świateł( w anglikach światła z jednej dokładnie z lewej strony świecą wyżej ,jezdzac na polskich drogach oslepialibyśmy kierowców jadcych z naprzeciwka.
staszek :P

Ta zmiana świateł to chyba tylko polega na wyregulowaniu w stacji diagnostycznej a nie na całkowitej wymianie
jwlalek
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa
    Toyota Prius czwartej generacji już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę swą aerodynamiczną sylwetką. I nie jest to tylko subiektywne wrażenie, ponieważ dzięki starannemu zoptymalizowaniu kształtów nadwozia projektantom ...
    III runda NIGHT POWER 2013 GP w Łomży / relacja III runda NIGHT POWER 2013 GP w Łomży / relacja
    Kolejna impreza z cyklu NIGHT POWER 2013 Grand Prix za nami. Nawet deszcz nie zniechęcił fanów wysokooktanowej adrenaliny. Kiedy tylko ulica wyschła pierwsze auta stanęły na linii startu. 10 sierpnia na ulicy Spokojnej ...

• Re: Przystosowanie samochodu z Anglii

19 Lip 2007, 13:57

Manic napisał(a):Ja chcialbym sie dowiedziec czy w okolicach wroclawia,Leszna ktos moze polecic warsztat przystosowujacy auta angielskie?

Auta narazie nie mam ale mysle o suvie- Honda HRV, CRV, Opel Frontera

Pozdrawiam

1. Frontera nie jest samochodem klasy SUV, ją spokojnie można zaliczyć do samochodów terenowych.

2. W polsce światło prawe oświetla nam pieszego, tak samo w angli światlo lewe służy do tego samego. Na reflektorach jest opis czy śwaiatło jest uniwersalne czy nie (takie strzałeczki <- ->) jeśli sa obie to wystarczy wizyta w stacji diagnostycznej, jeśli jest jedna to jak to mówią niemcy ES TUT MIR A LAIT, musisz wymienić reflektory :P
    lasty
    Początkujący

Miejscowość: z laptopka :D

• Jaguar - spotkanie wigilijne 2008
      Wyścigi modeli RC
      Jaguar F-Type, przód
      Targi AutoSalon, bass i tuning