Pytanko;)

Re: Pytanko;)

04 Lut 2015, 20:40

To j.w szukaj 1.4 :ok:
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

04 Lut 2015, 20:53

Chryste jaki ulep z tego Poloneza :shock:

kimos123 zobacz na te:
[link wygasł] - z 1ręki,przedni lewy błotnik do zrobienia co napewno przyda się przy negocjacji ceny.
[link wygasł] - czarne tablice,tylne prawe drzwi do zrobienia i ten podłokietnik bym wywalił.. ze zbiciem ceny może być problem bo to handlarz..
[link wygasł] - jeśli w realu wygląda tak jak na zdjęciach to ostatecznie można dać te 2700zł.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

06 Lut 2015, 12:36

Barol wszystko fajnie , z tymi poldkami:) tylko jest mały problem :) ja nie chcę atu tylko Caro Plus:)
kimos123
Nowicjusz

Auto: nie mam

06 Lut 2015, 15:17

[link wygasł]
[link wygasł] - tylne nadkola do poprawki.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi przedstawia krzesło R18 Ultra Chair Audi przedstawia krzesło R18 Ultra Chair
    Na targach Design Miami/, Audi przedstawia krzesło R18 Ultra Chair, zaprojektowane przez Clemensa Weisshaara i Reeda Krama, przedstawicieli nowego pokolenia projektantów. Prototyp skonstruowano we współpracy ...
    Sprawdź swoje punkty karne online Sprawdź swoje punkty karne online
    Ministerstwo Cyfryzacji w ramach systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców udostępniło nową, wygodniejszą metodę sprawdzenia punktów karnych jakie mamy na swoim koncie za wykroczenia w ruchu drogowym. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      S2020005