Rejestracja samochodu z niemiecką instalacją

rejestracja samochodu z niemiecką instalacją

02 Wrz 2011, 18:29

Witam,

mam następujący problem.
Kupiłam samochód sprowadzony z Niemiec. Tam zamontowano w nim instalację gazową. Po przetłumaczeniu dokumentów okazało się, że nie ma tam odnotowanego tego faktu( czyli widnieje tylko że samochód jeździ na benzynie). Udało mi się dostać certyfikat do butli jednak to za mało, zeby zarejstrować taki samochód. Czy mogę gdzieś zalegalizować tą instalację i przejść pomyślnie całą procedurę czy muszę się nastawić na wymianę ? Proszę o pomoc bardziej doświadczonych :)
justi192
Obserwowany

Auto: Fiat Stilo, 1,6

Re: rejestracja samochodu z niemiecką instalacją

02 Wrz 2011, 20:36

justi192 napisał(a):). Udało mi się dostać certyfikat do butli jednak to za mało, zeby zarejstrować taki samochód.

Widzę ze trafileś na "beton":diagnosta +urzednik w WK...
justi192 napisał(a):Czy mogę gdzieś zalegalizować tą instalację i przejść pomyślnie całą procedurę czy muszę się nastawić na wymianę

Myśle ze jedynym wyjscie dla Ciebie będzie demontaz instalki i rej.bez LPG...
Natomiast po zarejestrowaniu sam.załozysz instalkę ponownie-niby w Polsce i ją zalegalizujesz...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Przebieg, rocznik, stan czy marka? Co jest ważne przy zakupie? Przebieg, rocznik, stan czy marka? Co jest ważne przy zakupie?
    Szukam auta minimum 2010r. z przebiegiem 100tys. Max., do którego nie będę nic musiał dokładać. Chcę aby miał bogate wyposażenie i spalanie na poziomie 7-8l. Oczywiście bezwypadkowy i od pierwszego właściciela – ...
    Koniec świata odwołany! Rozpoczęła się epoka MINI Koniec świata odwołany! Rozpoczęła się epoka MINI
    Koniec świata odwołany. Czas na zabawę! W wielu krajach Ameryki Środkowej, takich jak Meksyk czy Gwatemala, 21 grudnia 2012 odbyły się huczne uroczystości na powitanie nowej ery. Data pochodzi ze źródeł historycznych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      GTP Light