Rodzinne Auto do 25 tys. max 30 tys.

22 Gru 2022, 00:31

Witam.
Ze względu na powiększenie rodziny, muszę zmienić samochód na większy. Tak żeby mieściły się 2 foteliki żona i ja. W obecnym A4b6 za mną nie ma już miejsca, mam 190cm.
Jaki samochod polecacie do 25 tys. ? Żonie podobają się suvy Honda Crv, Hyundai Tucson. Ja myślę o kombi. Ważne żeby był przestronny, mało awaryjny i posiadał isofix. Najlepiej benzyna, benzyna LPG. Z góry dziękuję za pomoc.
A4b6
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: A4B6
Silnik: 2.0 ALT
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna

23 Gru 2022, 11:49

A4b6 napisał(a):Żonie podobają się suvy Honda Crv, Hyundai Tucson. Ja myślę o kombi. Ważne żeby był przestronny, mało awaryjny i posiadał isofix.
Najlepiej celować w kombi lub jakiegoś VANa bo średniej wielkości SUVy nie są zbyt przestronne choć patrząc na nie z zewnątrz mamy inne wrażenie.

Ja bym tu spojrzał np. na Opla Zafirę B 1.8 lub Toyotę Avensis 1.8 model T25 z końca produkcji bo nowszy T27 może być ciężko osiągamy ale oba powinny się sprawdzić (warto zerknąć na podwozie z tyły pod względem korozji).
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

26 Gru 2022, 03:00

Dzięki śliczne. Już kolejna osoba poleca mi tego opla. Więc chyba wezmę go na celownik.
A4b6
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: A4B6
Silnik: 2.0 ALT
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Mille Miglia 2017 - najpiękniejszy rajd na świecie
    Po 4 dniach i tysiącu mil kierowcy startujący w Mille Miglia dotarli do Brescii! Najpiękniejszy rajd na świecie dobiegł końca. Prawie pół tysiąca zabytkowych aut wyścigowych, co najmniej drugie tyle samochodów ...