Rover 620i / Honda acoord 2.0 - nie odpala

Rover 620i / Honda acoord 2.0 - nie odpala

30 Gru 2011, 13:28

Posiadam rovera 620i z silnikiem hondy akord Mam problem z odpaleniem auta. Do tej pory nie miałem z nim najmniejszych kłopotów. Odpaliłem auto które po 2sekundach zgasło i od tej pory silnik kreci ale nie odpala. Na kopułce mam 4 przewody. Cewka jest w aparacie zapłonowym a nie osobno. Kopułka była zmieniana w tym roku, pompka paliwowa pracuje.Czy ma ktoś pojęcie czym może to być spowodowane ?? :|
mclol
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Rover 620i

Re: Rover 620i / Honda acoord 2.0 - nie odpala

31 Gru 2011, 18:39

czujnik temp. podpięty ? paliwa troche jest
wykręć świece, sucha ? mokra ? sprawdz iskrę
może być multum rzeczy; alarm,immobilizer, przekażnik, sterownik, brak masy , itp...
przyjacielscy sąsiedzi ??? zakłamani agresorzy, mija 75 lat od ciosu w plecy - im sie znów marzy wypad w Europę , nawet jakby miały zginąć tysiące podwładnych, nieważne wyśle się następnych
sympatyk
Zaawansowany

Miejscowość: na skraju grodu
Prawo jazdy od: 15 09 1976
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Freelander e picc. scuderia
Silnik: Otto 95÷121
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów
    Większość kierowców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną funkcję pełni olej w samochodzie. Niestety, choć zazwyczaj pamiętamy o konieczności jego wymiany w silniku, zapominamy o skrzyni biegów. Wciąż ...
    Minęło 40 lat Malucha - Fiat 126p Minęło 40 lat Malucha - Fiat 126p
    Pierwsze egzemplarze Fiata 126p popularnego Malucha zmontowano 6 czerwca 1973 roku w zakładach dawnej Fabryki Samochodów Małolitrażowych w Bielsku-Białej, z oryginalnych włoskich części, gdyż wcześniej, od 1972 roku ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Prototyp Tarpana
      Audi RS 6 Avant quattro, 2, 2013
      Bugatti Veyron
      Lexus RC Comp