Rzeczoznawca samochodowy

Rzeczoznawca samochodowy

11 Maj 2019, 08:10

Witam, proszę mi wybaczyć jeśli umieszczam post w złym miejscu jednak jest to mój pierwszy post na tym forum. Jestem tegorocznym maturzystą i chciałbym poprosić o radę bardziej doświadczonych. Ukończyłem technikum pojazdów samochodowych (z wyróżnieniem - poruszam tą kwestię, będąc świadomym nie prostej drogi, którą zamierzam wybrać). Chciałbym rozpocząć studia na pk na inżynierii pojazdów samochodowych w trybie zaocznym oraz podjąć pracę w serwisie samochodowym. Czy znajdzie się ktoś na forum kto z rzeczoznastwem samochodowym jest związany zawodowo i czy powiedział by mi po prostu czy warto? Interesuje mnie również zajmowanie się ekspertyzami wypadków drogowych i praca jako biegły. Czy można w tej dziedzinie liczyć na dobre zarobki? Czy jest klient na takie usługi? Z góry dziękuję za wszelkie informacje! Pozdrawiam. :)
Msum999
Obserwowany
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 Maj 2019, 07:56

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zatrzymać się i zwolnic to nie to samo! Zatrzymać się i zwolnic to nie to samo!
    Często można zaobserwować sytuacje, gdy kierowcy zamiast całkowicie zatrzymać pojazd - np. przed znakiem stop czy przy zielonej strzałce do skrętu w prawo – jedynie redukują prędkość. Grozi to kolizją, policja może ...
    Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.

  •