Rzeczoznawca samochodowy

11 Maj 2019, 07:10

Witam, proszę mi wybaczyć jeśli umieszczam post w złym miejscu jednak jest to mój pierwszy post na tym forum. Jestem tegorocznym maturzystą i chciałbym poprosić o radę bardziej doświadczonych. Ukończyłem technikum pojazdów samochodowych (z wyróżnieniem - poruszam tą kwestię, będąc świadomym nie prostej drogi, którą zamierzam wybrać). Chciałbym rozpocząć studia na pk na inżynierii pojazdów samochodowych w trybie zaocznym oraz podjąć pracę w serwisie samochodowym. Czy znajdzie się ktoś na forum kto z rzeczoznastwem samochodowym jest związany zawodowo i czy powiedział by mi po prostu czy warto? Interesuje mnie również zajmowanie się ekspertyzami wypadków drogowych i praca jako biegły. Czy można w tej dziedzinie liczyć na dobre zarobki? Czy jest klient na takie usługi? Z góry dziękuję za wszelkie informacje! Pozdrawiam. :)
Msum999
Obserwowany
 
Posty: 1

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW Vision EfficientDynamics 2009
    BMW Vision EfficientDynamics łączy w sobie futurystyczny, aerodynamiczny design nadwozia z wysoką wydajnością paliwową i ekologiczną. We wnętrzu konceptu po raz pierwszy zastosowano technikę warstwową. Dzięki wykorzystaniu ...
    [2018] Kia Ceed / Ceed SW
    Po prezentacji Hyudnaia i30 pojawił się bliźniak od Kii - Ceed. Największą zmianą według niektórych jest to, że w nazwie nie ma już apostrofa. Paleta silnikowa będzie najprawdopodobniej identyczna z i30 z 1,4T-GDi ...