Samochód do 15 tyś. co wybrać ???

Samochód do 15 tyś. co wybrać ???

19 Mar 2007, 12:35

Witam wszystkich , jako że to mój pierwszy post wartałoby sie przywitać :)
Zacznę od tego : 2 lata temu mój mąż kupił samochód BMW e36 1993r.[sprowadzony] wybór okazał sie bardzo nieudany bo do samochodu dolożyliśmy około 15 tys ,żeby to wogóle mogło poruszać sie po drodze - wiadomo facet jak facet poleciał na ładny wygląd . Ja teraz smieje sie ,że nasza BMKA to 60 letnia kobieta po operacjach plastycznych . No nic , udało nam sie ją sprzedać [za 7 tyś :/] Mąż dał mi pełne pole do popisu i powiedział ,że teraz ja wybieram samochód i on w to nie bedzie ingerował a ja chce mu pokazać ,że potrafie to zrobić i wybiore o niebo lepszy samochód . Chodzi o to żeby mało palił , prezentował sie nie najgorzej i przez kilka ładnych lat nie trzeba było w niego zbyt wiele inwestować. Samochód do 15.000 . Ja mam takie propozycje , mowcie szczerze który wybór najlepszy.
[link wygasł]
ku temu sie skłaniam najbardziej ale nie chce niczego sugerować
Dobry rocznik , auto fajnie sie prezentuje , słyszałam ,że najlepiej kupowć od japońców lub żabojadów.
Tutaj FIAT [ford g*** wort a fiat jego brat ] może ktoś sie wypowie kto ma Palio weekend, dobry rocznik 2004 .
[link wygasł]
A tutaj seacik , kto ma ??? Prosze o wypowiedz
[link wygasł]
No to na tyle , może macie jakieś inne propozycje , napiszcie co o tym wszystkim myślicie
a i jeszcze Fabia[ mieszkam przy granicy czeskiej wiec czesci byłyby tanie]
[link wygasł]
alkatraz200
Nowicjusz

Re: Samochód do 15 tyś. co wybrać ???

24 Mar 2007, 12:53

nie wiem ale ja bym chyba kupił peugeota 206
pietrzyk
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: sosnowiec
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światowy rekord SKODY Citigo CNG! Światowy rekord SKODY Citigo CNG!
    SKODA Citigo CNG pokazała swoją klasę rekordowym osiągnięciem. Gerhard Plattner, mistrz oszczędnej jazdy, przebył SKODĄ na gaz ziemny 2 619 kilometrów przez Europę. Na trasie z Wenecji we Włoszech, do szwedzkiego Sztokholmu, ...
    Jak powstają aluminiowe felgi? Jak powstają aluminiowe felgi?
    Koła należą do najbardziej obciążonych i nieustannie narażonych na uszkodzenia, a zarazem najważniejszych dla bezpieczeństwa elementów samochodu. Poniżej wyjasniamy, jak powstają lekkie i niezwykle wytrzymałe, aluminiowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009