Samochod do 20 tys

samochod do 20 tys

28 Mar 2008, 18:52

pewnie podobny temat byl juz poruszany nieraz ale chcialbym sie poradzic. mam do wydania maks. 20 tys i dylemat co lepsze? starsze audi a3 gdzies 1998 rocznik czy mlodszy seat leon moze 2000 2001 jesli dobrze sie trafi, a moze zupelnie co innego golf IV? badz inny samochod w tej klasie.
cybis
Nowicjusz

Re: samochod do 20 tys

28 Mar 2008, 19:47

wiesz zależy co się komu podoba ja osobiście bym brał VW Golfa 8)
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radomsko

28 Mar 2008, 20:06

szukasz oczywiście z silnikiem benzynowym tak? jeśli tak to mooże trafi Ci się Leon do 20tys...
ja mam do wydania ~24tys i szukam już prawie 2 miesiące tego auta ze 110konnym silnikiem diesla w miare dobrym stanie...
rmk83
Nowicjusz

28 Mar 2008, 20:07

Napisz coś więcej. Na czym tak naprawde ci zalezy na WYGLĄDZIE MOCY czy moze na NIEZAWODNOŚCI??
Auditt
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wielkopolskie

28 Mar 2008, 20:20

moc nie az tak istotna, jesli chodzi o sam wyglad to osobiscie z tych wymienionych najbardziej odpowiada mi a3. najwieksze znaczenie jednak ma chyba niezawodnosc, bede chcial tym samochodem jednak jakis czas pojezdzic, z drugiej strony nie ma to byc samochod do jakis czestych dalekich wypraw a jedynie do uzytku codziennego . takze najbardziej interesuje mnie ktory z tych samochod mozna uznac za najbardziej niezawodny i jesli juz cos sie stanie za najtanszy w naprawie. jesli chodzi o silnik to 1,6 by mnei satysfakcjonowal, najlepiej 1,9 tdi ale to juz automatycznie wieksze koszty. wyposaznie tez nie moze sie ograniczac do jedynie elektrycznie otwieranych szyb, w gre wchodzi klimatyzacja i inne udogodnienia. i wlasnie ta kwestia wieku jestem swiadomy ze jesli audi a3 za taka kwote to 1997 1998 rocznik
cybis
Nowicjusz

28 Mar 2008, 20:37

Polecam Golfa czesci tanie wyposazenie do przyjecia. Z seatami roznie bywa trudno o czesci itd ja obstawialbym na golfa IV !!!!!!!!!!!!!!
Auditt
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wielkopolskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Przeziębienie lub grypa, a czas reakcji kierowcy Przeziębienie lub grypa, a czas reakcji kierowcy
    Mocne przeziębienie lub grypa mogą opóźnić czas reakcji kierowcy nawet o 10%. Dodatkowo na szybkość działania w sytuacji awaryjnej mogą także negatywnie wpływać zażywane leki. "Kierowca musi zachowywać się odpowiedzialnie. ...
    Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców
    Jak pierwsze opady śniegu wpływają na sytuację na drodze? Większość kierowców jeździ wolniej. Dzięki temu na drogach jest mniej ofiar śmiertelnych, natomiast odnotowuje się więcej stłuczek. Przypominamy, jak jeździć ...

• Re: samochod do 20 tys

28 Mar 2008, 22:38

Golf nie jest czymś zupełnie innym od Leona. Te auta są podobne do siebie konstrukcyjnie. Różnią się trochę innym zestawieniem, wyglądem i stylem. To co w nich najważniejsze jest niemal takie samo.

A osobiście nie sądzę, żebyś znalazł dobry egzemplarz Golfa, czy Leona do 20 tys. zł. Choć benzyna daje pewne szanse. Już o A3 w ogóle nie mówię.

Poszukaj sobie starszej Toyoty Corolli albo Hondy Civic, Opla Astra II, albo Renault Laguny I.
    Dishman
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

• Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Infiniti Q50
      S2020005
      MINI Clubman Bond Street, tył