Samochód do 6-7 Tyś bez dodatkowych kosztów

25 Sie 2019, 13:18

a ja wspomniałem o tym że chcę hatchback'a więc proszę nie marnuj swojego czasu i nie podsyłaj mi czegoś czego i tak nie chcę, ale za chęci dziękuję

ps Stilo na którego czatowałem niestety raczej przepadł , dźwoniłem i samochód zapowiadał się dobrze ale raczej go nie zgarnę więc szukam dalej
PtaQu
Początkujący
 
Posty: 59

25 Sie 2019, 13:24

Dalej sie tego stilo trzymasz?
Raziel11
Stały forumowicz
 
Posty: 1449
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Wałbrzych
Prawo jazdy: 21 03 2016
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat Leon 1P / Cupra R
Silnik: 1.6 MPI / 2.0 TSI
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

25 Sie 2019, 13:31

nic na siłę , chciałbym stilo ale jeżeli coś ładnego i godnego uwagi będzie bliżej to dam temu szanse
jedyny wymóg to hatchback

na ten moment myślę także nad seatem ibizą , z zewnątrz ładnie wygląda w środku już gorzej ceny są ok i można nawet w gazie znaleźć
albo Toyota Corolla czasami można trafić do 7 tyś w ładnym stanie
PtaQu
Początkujący
 
Posty: 59

25 Sie 2019, 15:13

PtaQu napisał(a):albo Toyota Corolla czasami można trafić do 7 tyś w ładnym stanie


szczerze wątpię w ten ładny stan toyoty za 7 tys , może tylko czasami :lol:
dużo też zależy co dla kogo jest dobrym stanem, dla Ukraińca któremu sprzedawałem samochód zależało żeby nie był składany z dwóch, żeby palił i jeździł i tyle
andrewb25
Stały forumowicz
 
Posty: 2145
Miejscowość: małopolskie

25 Sie 2019, 16:12

PtaQu napisał(a):a ja wspomniałem o tym że chcę hatchback'a


W pierwszym poście napisałeś że najlepiej hatchback więc jakoś nie wspominałeś że tylko i wyłącznie..

PtaQu napisał(a):albo Toyota Corolla czasami można trafić do 7 tyś w ładnym stanie


E11 jak najbardziej jest do znalezienia..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

26 Sie 2019, 08:52

a patrząc na sytuacje chłodnym wzrokiem co będzie lepsze seat ibiza III rok 2005 czy stilo 2005 rok , oba siliniki 1.4

fiat [link wygasł]

seat [link wygasł]

przyznam że stilo podoba mi się bardziej , tak środek jak i na zewnątrz po prostu zakochałem się w wyglądzie tego samochodu i w wszelkich dodatkach bo seat jest raczej biedniejszą wersją a przynajmniej robi takie wrażenie ale wiadomo że nie tylko o wygląd chodzi ale też o komfort jazdy itp.

Tak więc co lepsze waszym zdaniem
PtaQu
Początkujący
 
Posty: 59
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus NX - najpopularniejszy SUV Lexusa w Polsce
    Zaprezentowany w 2014 roku model NX stanowi 40 proc. całkowitej sprzedaży japońskiej marki. Ma 4 640 mm długości i 1 645 mm wysokości. Pod maską może pracować jeden z dwóch napędów. Pierwszy to hybryda z 2,5-litrowym ...

26 Sie 2019, 16:59

Nie ma się co upierać na jeden model,już masz dwa więc szukaj czegoś w lepszym stanie.
Ibiza ogólnie ok ale na pewno nie ta z linku.
W Ibizie sporym minusem jest kiepska jakość wykończenia wnętrza (często po 150-200tysiącach wnętrze wygląda jakby miało lekko z 300tys).
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

26 Sie 2019, 20:29

no ibiza w środku jak dla mnie koszmar , jest brzydko biednie i podobno słabo wykonane ale za tą cenę jakoś nie widzę niczego lepszego

sprawa ze stilo boli mnie o tyle że nie ma ich w mojej okolicy bo poluję tylko na 1.4 i fajnie gdyby rocznik był 2005 bo to dobre połączenie które powinno dać mało awaryjny samochód który wygląda świetnie 5d/3d bez różnicy
PtaQu
Początkujący
 
Posty: 59

27 Sie 2019, 16:05

Miałem kiedyś Stilo w rodzinie i powiem tak odpuść sobie dla świętego spokoju i dokładnie taki jak Ty szukasz 1.4 z 2005roku..
Chłopie co tam się nie działo aż mi się nie chce pisać a auto było odkupione bezpośrednio od właściciela który miał je jakieś 5-6lat i było naprawdę zadbane,po jakimś pół roku użytkowania zaczeło wszystko siadać od elektryki po mechanikę i w ciągu kolejnego pół roku użytkowania w auto było wsadzone nie wiem może 3000zł? I to i tak nie było wszystko i w końcu auto trafiło do handlarza za śmieszne pieniądze żeby tylko pozbyć się problemu.

Przy Twoim budżecie zainteresowałbym się poważnie Astrą G jak już Barol wcześniej wspomniał,znajdziesz naprawdę ładną i bezawaryjną sztukę.
TFSI
Stały forumowicz
 
Posty: 2214
Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9JTD 115km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

06 Wrz 2019, 11:44

audi - [link wygasł]
golf - [link wygasł]
toyota - http://tiny.cc/858acz
toyota 2 - http://tiny.cc/f78acz
ablo jakiś peugeot 307 - http://tiny.cc/i98acz

co o tym myślicie bo jutro albo nawet dzisiaj jadę oglądać np tego golfa.
Warto dodać że z tych wszystkich właśnie golf podoba mi się najmiej i kojarzy się najgorzej
PtaQu
Początkujący
 
Posty: 59

06 Wrz 2019, 12:03

Audi ok tylko trochę tanio woła choć to 1.6..
Golf ok.
Corolla E12 trochę mały budżet.
307 tylko jedno zdjęcie i sprowadzony.. jak kupować to bezpośrednio od właściciela który ma je już jakiś czas.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

06 Wrz 2019, 12:11

Ale widziałem że ludzie kupowali toyotę e12 za 6-7 tys i chwalili więc czy to naprawdę za mało?

A co do peugeota to nawet nie musi być ten który wysłałem tylko bardziej chodzi mi o modele bo tak jak mówię golf mało mi się podoba ale ten którego wysłałem nie jest biedna wersją jak wszystkie więc mnie zaciekawił zwłaszcza że ładne zimówki w zestawie ale chętnych jest pełno na niego i nie wiem czy się załapię

Toyota za to podoba mi się najbardziej bo nie kojarzy nie się z typowym "sebixowozem"
PtaQu
Początkujący
 
Posty: 59

06 Wrz 2019, 19:38

Tak czy tak według mnie ani pierwsza ani druga nie jest do końca warta uwagi..
Pierwsza niby taka doinwestowana i juz sprzedaje?
Druga trochę wieloodcieniowa..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

06 Wrz 2019, 21:09

stety lub niestety decyzja padła na golfa 4 mimo że strasznie jestem uprzedzony do tych samochodów bo jeszcze w szkole znałem wiele osób które kupowały golfa 4 jako pierwsze auto a potem rozbijali zderzaki na słupkach
no ale oferta jest taka że grzech nie skorzystać , tylko 5 tyś a w zestawie klimatrnic , centralny zamek wymieniany rozrząd nowy akumulatori i do tego opłaty zrobione na rok tak samo jak nowy przegląd więc jeżeli na wszystko są papierki a historia dlaczego auto jest sprzedawane jest prawdziwa to samochodzik jest prawie za darmo . Jutro jadę i jeżeli będzie wszystko OK to jutro będę miał brzydkiego golfa w posiadaniu
PtaQu
Początkujący
 
Posty: 59

06 Wrz 2019, 21:19

PtaQu napisał(a):wymieniany rozrząd nowy akumulator


No własnie jest to udokumentowane?

PtaQu napisał(a):do tego opłaty zrobione na rok tak samo jak nowy przegląd


Czyli auto jest już zarejestrowane u nas w kraju?

PtaQu napisał(a):samochodzik jest prawie za darmo


No własnie sam sobie odpowiedz na to zdanie bo jaki handlarz robi taką niespodziankę przyszłemu nabywcy? I sam mówiłeś że jest sporo chętnych na niego to dlaczego nikt nie kupił?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012