Samochód do maks. 7 tys. zł.

Re: Samochód do maks. 7 tys. zł.

24 Kwi 2016, 16:32

Mondeo mk III za 6900zł? Na 99% mina..
A4 dobrze wygląda obejrzyj,na plus fakt że auto ma prawdopodobnie ma oryginalny przebieg i obecny właściciel miał go 8lat choć wydaje mi się że teraz sprzedaje go handlarz.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

24 Kwi 2016, 19:23

Ok, dzięki wielkie. A z tej reszty co wrzuciłem to nic się nie nadaje? Ta Corolla poobijana i chyba rdzewieje ale tak czy siak ładna gdyby nie te mankamenty.
grzybolevsky
Nowicjusz

Auto: Nie mam

24 Kwi 2016, 19:35

Z reszty te możesz obejrzeć:
[link wygasł] - choć już chyba sprzedany.
[link wygasł] - też już chyba sprzedane.
[link wygasł]

A może BMW?
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

25 Kwi 2016, 00:00

No sprzedały się :P Nad BMW też myślałem ale chciałem Coupe - sedany sa takie sobie jak dla mnie. Ogółem w tym tygodniu i nastepnym popróbuję się skontaktować i podjechać do ww. linków. Dzięki. Jeśli mi się nie uda/wszystkie fajne zostaną sprzedane to pewnie znowu będę Cię męczył :P Jeszcze raz wielkie dzięki, samemu to prawdopodobnie zaraz bym się na minę nadział.
grzybolevsky
Nowicjusz

02 Maj 2016, 15:13

Podzwoniłem do tych i średnio jest, głównie czasami coś do robienia. Mam jeszcze dwie oferty dosłownie za płotem - więc mógłbym rzucić okiem nawet na miejscu
[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]
Do każego z tych oprócz Astry 1.6 8V mam mniej niż 20 minut. Warto rzucić okiem? Do tamtych chciałem jechać no ale mam problem z zabraniem mechanika na dłuzsze dystanse więc narazie tamte lecą na dół kolejki.
grzybolevsky
Nowicjusz

03 Maj 2016, 10:16

Przecież to standart w używanym aucie że coś będzie do zrobienia..

1.Wygląda ok tylko cena spora bo auto posiada usterki i coś sporo wyświetleń.
2.Trochę czasu się już sprzedaje.
3.Ładna obejrzyj.
4.Ładna,6lat w jednych rękach ale zastanawia mnie dlaczego tak tanio chcę oddać..
5.Coś za ładnie wygląda ale już chyba sprzedana.
Barol
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana filtra kabinowego - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady] Wymiana filtra kabinowego - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady]
    Jak wymienić filtr kabinowy w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC 140KM modelu produkowanym w latach 2006 - 2011? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w który pokazujemy jak to ...
    Renault Alpine A110-50 - samochód koncepcyjny Renault Alpine A110-50 - samochód koncepcyjny
    Aby uczcić 50-lecie ikony, jaką jest model Berlinette, Yann Jarsalle (projektant) i Axel Breun (dyrektor samochodów koncepcyjnych i wystawowych w Renault Design) poddali reinterpretacji pierwotne zasady stylistyczne ...

• Re: Samochód do maks. 7 tys. zł.

03 Maj 2016, 12:13

Ano Mazda się sprzedała, dzięki :) Jutro podjadę prawdopodobnie obejrzeć tą Asterkę z Klucz, jak coś będzie w niej nie tak to pojadę po tą w Olkuszu :P
    grzybolevsky
    Nowicjusz

03 Maj 2016, 12:28

Człowieku Ty chcesz znaleść igłe? Bo jak widzę to co piszesz to stwierdziłbym że może sobie odpuścić zakup auta?
    TFSI
    Stały forumowicz

Auto: Alfa Romeo 156
    Silnik: 1.9JTD 115km
    Paliwo: Diesel
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 2003

03 Maj 2016, 13:32

Nie igłę ale coś w co nie bedę po roku musiał władować 2 razy wiecej niż za nią zapłaciłem.
    grzybolevsky
    Nowicjusz

• Trial Lędziny 2014 czerwiec
      AMAZING PARTS, SKODA Octavia rozebrana na części, 11
      Ford Fiesta MK3, tył
      Michał Balcarek - VW Polo