Samochód za darmo

Re: Samochód za darmo

23 Lut 2015, 19:03

Ja mam samochód od J&J Group z Warszawy. To jest raczej dotacja do kredytu, zapłata za reklamę na aucie, a nie typowe "za darmo". 600 zł co miesiąc wpływa mi na konto, regularnie, jest umowa. Najczęściej to wystarcza na pokrycie całej raty, ale są też auta do których klient trochę dopłaca, zależy co się wybierze. Co do stanu samochodów nie mam zastrzeżeń, otrzymałem wraz z książką serwisową zresztą.
Malz85
Nowicjusz

Auto: Skoda Fabia 1.2
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

03 Mar 2015, 18:49

W każdym bądź razie to uczciwy układ, korzystny i dla mnie i dla firmy. Również podjąłem kilka miesięcy temu współpracę z J&J Group. To jest tak jak gdyby auto zarabiało samo na siebie:) Mogę polecić z czystym sumieniem.
DanielS
Obserwowany

Auto: Ford Focus
Rok produkcji: 2010

10 Mar 2015, 23:23

Tak właśnie to wygląda: jeździsz z reklamą, zarabiasz i rata z głowy, nie odczuwasz żadnego obciążenia dla domowego budżetu. Dlatego bardzo doceniam pomysł J&J Group, zwłaszcza że wszystko przebiega zgodnie z umową.
Malz85
Nowicjusz

Auto: Skoda Fabia 1.2
Typ: Hatchback

16 Maj 2017, 02:31

UWAGA FIRMA EXEOS TO OSZUSCI, JUZ PONAD 20 OSOB SIE DO MNIE ZGLOSILO. POSZKODOWANYCH ZAPRASZAM NA ZAMKNIETA GRUPE (TYLKO POSZKODOWANYCH) https://www.facebook.com/groups/exeos/ A RESZTE OSTRZEGAM NIE ZALATWIAJCIE Z NIMI ZADNYCH INTERESOW, KTO MA NAMIARY NA OSZUSTA RADOSŁAWA KOZIOŁ Z MIEJSCOWOŚCI CHEŁM ORAZ JEGO KOLEGE MATEUSZA I POTRAFI POMOC USTALIC ICH POLOZENIE BEDZIE NAGRODA 5TYS Zł. ZA POMOC PRZY NAMIERZENIU SZEFA TEJ ZLODZIEJSKIEJ ORGANIZACJI 10 TYS ZŁ. WSZELKIE INFORMACJE KTORE POMOGA ZLAPAC OSZUSTOW PROSZE ZGLASZAC NA FB LUB W RAZIE PYTAN TELEFONICZNIE 665-400-003 LUDZIE UWAZAJCIE NIE DAJCIE SIE WKRECIC.
boosterpl1
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 06 2007
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: VW Caddy III
Silnik: 1.6 TDI
Typ: Van
Rok produkcji: 2012

17 Lip 2017, 16:54

DODATKOWO INFORMUJE ZE JJ GROUP CAR MANAGEMENT FLEET - TO TA SAMA FIRMA CO EXEOS I CI SAMI PRACOWNICY. !!! ROZNIA SIE KWOTA I MAILEM, NIC WIECEJ, WCIAZ FORMALNOSCI ROBI RADOSLAW K, ANETA F. MATEUSZ P. PIOTR S. EWA K.

POCZYTAJCIE OPINIE NA FB I GRUPY ZAMKNIETE OSOB POSZKODOWANYCH NA FB. OSZUKUJA I MALO TEGO POLICJA IM NIC NIE MOZE ZROBIC BO FIRMA NA SLUPA
boosterpl1
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 06 2007
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: VW Caddy III
Silnik: 1.6 TDI
Typ: Van
Rok produkcji: 2012

17 Lip 2017, 20:54

Potwierdzam OSZUSCI!!!
cvkamil
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 08 1978
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: a4
Silnik: 1,9 tdi 124
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kiedy kierowca może używać świateł awaryjnych? Kiedy kierowca może używać świateł awaryjnych?
    W jakich okolicznościach kierowca może używać świateł awaryjnych: postój z powodu uszkodzenia pojazdu lub wypadku. Włączanie tych świateł, gdy chcemy zatrzymać się w miejscu niedozwolonym jest niezgodne z obowiązującymi ...
    Wyższe opłaty za badania techniczne od maja 2018 roku Wyższe opłaty za badania techniczne od maja 2018 roku
    W przyszłym roku czekają nas zmiany opłat w stawkach za przeglądy na stacjach kontroli pojazdów. Od maja 2018 roku przewidywane są spore podwyżki i o nich napisze poniżej, a w związku z uwolnieniem cen będą one mogły ...

• Re: Samochód za darmo

11 Paź 2017, 06:00

Oszuści, oszuści, wszędzie oszuści.
    łączniczka
    Nowicjusz

Przebieg/rok: 9tys. km
    Auto: Chevrolet

• Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11