Samochód za darmo

30 Wrz 2009, 15:58

Mam pytanie czy słyszeliście i czy macie jakieś opinie nt. firm bądź firmy, która oferuje samochód za darmo, tzn wygląda to tak.
Firma oferuje Ci samochód poleasingowy, załatwia na niego kredyt, ubezpieczenie i co tam potrzeba... jednakże kredyt spłaca się sam, gdyż co miesiąc za to, że ktoś jeździ takim samochodem, który jest oklejony reklamą dostaje Klient pieniądze.

Proszę o wasze opinie.

by Luke
by_Luke
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: POLSKA

23 Kwi 2010, 17:23

Czy to jest możliwe? Tak, da się to zrobić. Ale nie daj się zrobić w konia.

Firma reklamowa za reklamę na samochodzie nie zapłaci więcej niż za reklamę na billboardzie. Jeśli ktoś Ci mówi, że za reklamę dostaniesz 1000 złotych co miesiąc, to prawdopodobnie jest to oszust.
Ostatnio edytowany przez pagodzik, 23 Kwi 2010, 17:35, edytowano w sumie 1 raz
pagodzik
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Salon

05 Paź 2010, 11:29

Firma autozadarmo.pl wygląda na rzetelną. Chciałbym zapytać czy ktoś miał już styczność z nią.
mazi88
Początkujący
 
Posty: 73
Miejscowość: Kuźnia

06 Paź 2010, 15:56

to niech bezposrednio placa do banku, a ty tylko ubezpieczenie, paliwo itd..
gdyby to bylo realne to tylko takie auta by jezdzily
"Są dwie naprawdę bezgraniczne rzeczy - Wszechświat i ludzka głupota" A. Einstein
godfather78
Aktywny
 
Posty: 274
Miejscowość: swarzędz
Prawo jazdy: 0- 0-1996
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: octavia II
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna

08 Paź 2010, 07:34

Za darmo to teraz tylko po głowie można dostać. Nie licz na tego typu okazje. Wiadomo, że kuszą takie propozycje, ale to ściema.
ggmarszal
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 167
Miejscowość: Radziechowy

02 Lis 2010, 12:31

by_Luke napisał(a):Mam pytanie czy słyszeliście i czy macie jakieś opinie nt. firm bądź firmy, która oferuje samochód za darmo, tzn wygląda to tak.
Firma oferuje Ci samochód poleasingowy, załatwia na niego kredyt, ubezpieczenie i co tam potrzeba... jednakże kredyt spłaca się sam, gdyż co miesiąc za to, że ktoś jeździ takim samochodem, który jest oklejony reklamą dostaje Klient pieniądze.

Proszę o wasze opinie.

by Luke



Witam , mam opinię odnośnie takiej jednej firmy Auto Za Darmo i stanowczo odradzam. Firma nie jest rzetelna i uczciwa. Co chwilę coś wymyślają aby nie płacić comiesięcznej kwoty za reklamę i w związku z tym Ty musisz sam płacić za ratę samochodu do banku.
Mają tak sprytnie zrobioną umowę aby Ci nie płacić nawet za to że masz ciut mokry samochód a w tym dniu pada deszcz , absurd.
Stanowczo odradzam , ja jestem poszkodowanym przez tą firmę i wiem że jest więcej osób. Auto Za Darmo lub Total - Finance to jest to samo. Jak sprzedadzą mają Cię gdzieś , podobno samochód jest na gwarancji , ale jak mi się popsuł po 14 dniach od kupna to okazało się że nie ma , bo nie ma tego w umowie. Mówili mi to jak zachęcali. Wszystko ładnie i pięknie wygląda ale w rzeczywistości jest to lipa.

SebPlu
Seba
sebplu
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Warszawa

10 Lis 2010, 15:47

Ehh... aż słabo się robi po czytaniu waszych bredni... Mam umowę na "auto za darmo" od maja 2010. No fakt, na początku trochę się bałem, że może być coś nie tak... ale szybko zmieniłem zdanie. Obsługa szybka i miła, kredyt załatwiony bez problemu. A teraz jeżdżę. Co miesiąc płacą 500zł, jeszcze nie było tak, żeby nie wypłacili.

Nierzetelni? To chyba jakaś pomyłka... Nigdy nie miałem z nimi problemu. Kasa na czas (czasem 2 dni obsuwki, ale przymykam oko). Co niby wymyślają, żeby nie płacić? Jak przejeżdżasz zasyfionym samochodem na kontrolę, kiedy wiesz, że będą ci zdjęcia fury robić to się nie dziw, że się irytują. Gdybym ja miał firmę i powiedziałbym "przyjeżdżaj czystym autem, bo robię zdjęcia do dokumentacji" to wkurzyłbym się, gdybyś przyjechał brudnym. Litości...

Ogólnie to jedna rzecz mi się nie podoba, ich biuro... :/ ale podobno się przenieśli do normalnego biura, zobaczę bo niebawem kontrola. :P
tomasz71
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Skierniewice

10 Lis 2010, 16:33

Witam byłem dzisiaj w nowej siedzibie firmy auto za darmo, biuro nawet fajne, faktycznie obsługa bardzo miła, jednak nadal mam jakieś obawy! Zbyt fajnie to się wszystko przedstawia. Przyszedłem do domu i znalazłem to forum. wypełniłem kartę informacyjną i czekam na decyzję banku. Brać to autko czy nie? Podoba mi się Renault Megane u nich!
marian1955
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: warszawa

10 Lis 2010, 18:54

Najważniejsza jest umowa. przeczytaj ją dokładnie i jak czegoś nie rozumiesz, to pytaj. I to nie tam, w firmie. tylko kogoś, kto zna się na umowach. Czasami nawet warto stracić 50 zł na poradę prawną u prawnika, który się na tym zna, przeczyta umnowę i ci wszystko wyjaśni. Ważne tez jest oprocentowanie kredytu - sprawdz jakie oni dają oraz jakie jest w bankach. Może okazać się, że będzie mniejsze. Ważny też jest zapis, czy możesz ten kredyt spłacić wczesniej, odliczając odsetki. Ważne też jest jaki to bank i czy jego placówka jest blisko twojego miejsca zamieszkania. Bo może się okazać, że jak będzie trzeba coś załatwić bąz będziesz chciał z jakiegoś powodu spłacić kredyt, to najlepiej zrobic to w banku. A jak do niego będzie 300 km trzeba jechac, to wiadomo, że nie ma sensu.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

15 Lis 2010, 17:26

Witam,
firma nierzetelna, nie płacą regularnie opóźniają się z przelewami nawet półtora miesiaca, a bank do Ciebie wydzwania codziennie.
Ostatnio byłem na kontroli trzech gości miało takie same uwagi, jeden nawet sprzedaje swoje auto(tracąc) bo nie stac go ciągle dopłacac 500zł.
Ja również drugi raz nie podpisałbym tej umowy.
Dodam że w moim przypadku nie maja się do czego doczepic, robię 2,3 razy tyle km. auto zawsze czyste bo sam nie lubię brudnym jeździc.
NIE POLECAM.
pomyłka
pomyłka
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: od znajomego

12 Sty 2011, 16:29

Witam.
Kilka dni temu mój kolega powiedział mi o tej firmie i ze decyduje sie na auto. dziś czyli 12-01-2011r dostał samochód, podpisał umowę z Total Finance i Bankiem "Getin Bank" w tym banku kredytują auta. seata toledo z 2006r. z przebiegiem 165tys kilometrów sprzedali mu za 35tys złotych, cena o wiele za duża, normalnie duża mniejsza z tym przebiegiem w Infoexpercie i eurotaksie cena takiego modelu miedzy 28tys a 31tys. Umowa z bankiem podpisana na 8 lat, rata około 700zł miesięcznie, firma ma płacić 500zł jemu na konto czyli on dopłaca 200zl miesięcznie. Koszty kredytu robią się kosmiczne 8 lat x 12 miesięcy x 700zl =67200zł !!! Do tego musimy w miesiącu przejechać 900 kilometrów, średnio 7 litrów paliwa na 100 kilometrów, 7 x 9 x 5zł = 315zł miesięcznie, dotego dodatkowo ubezpieczenie OC+AC, jak ktoś ma zniżki to około 2tys na rok, kumpel nie ma czyli płaci 3,5tys na rok!
Miesięczny koszt utrzymania auta w przypadku mojego kumpla to 625zł +500zł od firmy Total Finance! Jeśli firma zrobi go w konia to 1125zł plus ewentualne naprawy. :shock:
I to ma być auto za darmo???
dla zainteresowanych link do ich umowy: http://www.autozadarmo.pl/pliki/umowa.pdf
i do regulaminu ktory stanowi integralna czesc umowy: http://www.autozadarmo.pl/pliki/regulamin.pdf
Dodatkowo wypełniłem ich formularz zgłoszeniowy po 4 godzinach dzwonią że spełniam warunki i ze czekają na mnie z otwartymi rękoma ), a ja im wtedy mówię że się chętnie zgadzam ale chce auto za gotówkę kupić, nie na kredyt i tu się robi problem bo mówią że tak nie można! :shock:
czyli nie dość że zarabiają na zawyżonych wartościach samochodu to jeszcze dodatkowo pośredniczą w kredycie i dodatkowo na tym zarabiają!!!
Ja nikomu tego nie polecam poczekam zobaczę jak kumpel na tym wyjdzie czy będą płacić i dam znać
Pozdrawiam
RuleZ
roman_rulez
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: przypadek

13 Sty 2011, 10:44

dobrze wam radzę DBAJCIE o siebie i swoich znajomych i omijajcie tego typu umowy, i "samochody za darmo" szerokim łukiem ! szkoda waszych nerwów, zdrowia, kasy !
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae
adam-and1
Aktywny
 
Posty: 479
Miejscowość: Katowice
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: szukam igły ;-)
Paliwo: Benzyna

08 Lut 2011, 13:58

Niestety połakomiłem się na kupno "auta za darmo" w firmie Total Finance w Warszawie. Odradzam każdemu dokonanie takiego zakupu. Firma ta jest typowym naciągaczem takich jeleni jak ja. Umowę miałem 1 rok, od stycznia 2010. W grudniu zawiesili wypłaty na 2 miesiące, teraz dostałem wypowiedzenie umowy i propozycję nowej, dla mnie nie do przyjęcia. ODRADZAM!!!!!!!!!!!
tadekter
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Drohiczyn

08 Lut 2011, 22:12

Wszystko co ma w nazwie sformułowanie "za darmo" wymierzone jest w nasz portfel. Potwierdzam, mój przyjaciel również dał się naciągnąć.
samochodzik88
Nowicjusz
 
Posty: 11
Miejscowość: Katowice

21 Lut 2011, 13:46

UWAGA UWAGA UWAGA
omijać szerokim łukiem
program "auto za darmo" firmy Total-Finance to wielkie oszustwo
na które i ja dałem się nabrać!
otrzymałem samochód, którym pojeździłem kilka miesięcy.
Awaria- Uszkodzony okazał się silnik.
Firma TOTAL-FINANCE zabrała samochód celem naprawy (była wzmianka o rocznej gwarancji na auto)
przez 10 miesięcy byłem okłamywany przez pracowników TOTAL FINANCE nt postępów naprawy.
Ostatecznie udało mi się zabrać od nich auto.
brakowało kompletnej głowicy z wałkiem rozrządu, akumulatora, osłon, wielu mocowań i śrub, połamane elementy plastikowe i nie wiadomo co jeszcze podmienione.
dostałem też inne wtryskiwacze!
w odpowiedzi dostałem informację, iż oni nie są warsztatem samochodowym i nie poczuwają się do odpowiedzialności.
w między czasie oczywiście zrezygnowali z comiesięcznych wypłat- rozwiązali ze mną umowę!
Zostałem z uszkodzonym, rozkradzionym autem i kredytem na fatalnych warunkach - zawyżona wartość samochodu!
ODRADZAM WSZYSTKIM
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania lub chciałby założyć pozew zbiorowy proszę o kontakt
[/b]
mic
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: wwa